Читаємо та видихаємо: 5 книг, які допоможуть подолати стрес та мислити позитивно

Cosmo

«Купи собі той довбаний букет», Тара Шустер

купить

Це зовсім не класична книга з популярної психології і точно не есей на тему фемінізму. Авторка Тара Шустер розповідає свою історію – дуже особисту і місцями болючу – про невдалі стосунки, дитячі травми і тотальну нелюбов до себе. Про все те, що змусило її лише в 25 уже встигнути зненавидіти своє життя. Зненавидіти, щоб потім заново полюбити. Тара чесно розповідає читачці, як крок за кроком вона заново віднайшла та полюбила себе і ділиться практичними порадами, щоб ти змогла так само. Одна з них: ніколи не шкодувати грошей на те, що дійсно тебе радує і йде на користь. Тому купи вже той довбаний букет!

«Проект щастя», Гретхен Рубін

купить

Книга, яка допоможе розкласти своє життя по поличках. І на кожній з них навести лад. Авторка ділиться власними секретами, де віднайти життєву енергію, коли почуваєшся, як вижатий лимон, розповідає про маленькі  (і великі) секрети щастя, дає поради, як досягти успіхів на роботі, залишаючись чудовою мамою і дружиною. А ще ця книга – справжня скарбниця ідей, як провести дозвілля, коли всі вдома (наприклад, на карантині), – починаючи з наведення ладу в комірчині та шафі та закінчуючи організацією сімейного свята в тісному колі.

«Поліанна», Елінор Портер

купить

Як дитяча книга потрапила до цього переліку? Дуже просто: «Поліанна» – це історія і для дітей, і для дорослих. У різному віці ти сприймаєш її інакше, але і дитиною, і вже дорослим однаково захоплюєшся головною героїнею, однаково їй співчуваєш і переймаєшся її поглядом на світ. Ти усвідомлюєш: яке б лихо не трапилося – 1) це мине; 2) могло б бути гірше; 3) навіть у ньому можна знайти щось хороше. Цитата, яка скаже більше за будь-яку рецензію: 

«А Полліанна навчила мене радіти навіть понеділкам. Напевно, вам здається, що я трохи не в собі, мем. Але лише подумайте! Коли я розповіла Полліанна, як ненавиджу їх, вона просто порадила: «А ти спробуй, Ненсі, коли прокидаєшся в понеділок зранку, відразу подумати про те, що попереду в тебе ще один, цілісінький тиждень життя. Хіба це не велика радість? Цілих сім днів життя!»

«Витончене мистецтво забивати на все», Марк Менсон

купить

Книга, яка навчить не гіперболізувати власні проблеми, а конструктивно сприймати себе, світ та власні невдачі. Автор бестселлеру, дописувач New York Times Марк Менсон впевнений, що перфекціонізм та прагнення до ідеалу – кращий спосіб зруйнувати собі життя. А ще в тому, що інколи, щоб виправити ситуацію, її потрібно просто відпустити і «забити».

«Мистецтво відпочинку», Клаудія Гаммонд

купить

Головну думку цієї книги винесено прямо на палітурку: «Відпочинок – це не потурання своїм слабкостям, а важлива складова повноцінного життя». І ми не можемо не погодитися! Ти напевно помічала і за собою: коли роботи забагато, а відпочинку замало, ти зовсім не стаєш продуктивнішою, хоча і приділяєш робочим завданням більше часу. Щоб працювати ефективно, жити активно та яскраво, тобі і твоєму організмові потрібно відновлюватися. А це можливо за умови якісного відпочинку. Авторка наводить безліч досліджень, які це підтверджують, а також дає поради, як найкраще розслабитися та набратися сил. До речі, відпочинок із книгою входить у її топ-10!

 

 

5 5 2
Спецпроекты
LIFESTYLE / Культура
Это интересно

Топ-10 лучших сериалов 2020-го, которые нельзя пропустить

От меланхоличного «Фанатика» с невероятной Зои Кравиц до напряженного триллера с Крисом Эвансом!

Loading...
LIFESTYLE / Культура
Надо прочитать

Топ-7 книг, которые научат питаться правильно и помогут похудеть раз и навсегда

Если ты устала каждый раз худеть к лету / Новому году / дню рождения.

Читай Cosmopolitan в 2020

На обложке: София Ричи

Здоровый экоизм: новые правила жизни, сознательная мода и эко инфлюэнсеры

Экологично меняем работу и освежаем резюме

Вогнали в краску: прокачиваем навыки по окрашиванию волос дома

Go out: как сделать каминг-аут безопасным для себя и безболезненным для твоего окружения

Дофаминовый фастинг: не столько диета, сколько новомодный способ перезагрузки


Подпишись на новостную рассылку Cosmo
Гороскоп
LIFESTYLE / Культура
Надо прочитать

10 книг, которые помогут тебе стать лучше

Обязательны к прочтению!

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

LIFESTYLE / Культура
Надо прочитать

На одном дыхании: 5 романов о женщинах и свободе быть собой

Чувственные истории, которые точно не оставят тебя равнодушной!  

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.