5 рис характеру «поганих» дівчаток, які подобаються чоловікам

Ты и он / Отношения
14 сентября 2020
Cosmo

У чому насправді секрет спокусливих жінок? Здається, дівчата такого типу без особливих зусиль підкорюють сотні чоловічих сердець. Існує також стереотип, що із фатальними жінками не одружуються, а лише розважаються. Та насправді багатьом чоловікам справді подобаються дівчата із сильним характером, яких не так легко підкорити.

Якщо ти зовсім не така, це не означає, що варто змінюватися, щоб захопити увагу чоловіка. Проте ти можеш взяти на замітку кілька рис характеру «поганих» дівчаток, які тобі до вподоби, щоб здивувати чоловіка своєю багатогранністю. Отже, твоїй увазі 5 рис фатальних красунь, які подобаються представникам сильної статі:

1. Вони завжди мають чарівний вигляд. І знають про це. Впевненості фатальним жінкам не позичати – і вони вміють переконувати в цьому інших. Поруч із також жінкою чоловік і сам почувається впевненішим. Він пишається тим, що поруч із ним красуня, хизується щодо цього перед іншими і відчуває радість за те, що йому пощастило зустріти саме таку дівчину.

2. Вони вміють отримувати задоволення і погоджуються виконати будь-які бажання партнера у ліжку. Ці жінки вміють не тільки віддавати, а й брати! Вони звикли отримувати задоволення і не готові відмовлятися від цього й у ліжку. На додаток, вони готові виконати різноманітні забаганки коханого і ніколи не відступають від задуманого.

3. Вони непередбачувані. Чоловіки, які вирішують поєднати долю із «поганою» дівчинкою, знають, що віднині їхнє життя буде схоже на американські гірки. Адже фатальні красуні не звикли нудьгувати: вони обожнюють подорожі, бути в центрі уваги і не вміють сидіти вдома. Сьогодні вона може захотіти на море, а вже завтра вирушити підкорювати гори… Такі жінки-сюрпризи справді сподобаються не кожному, але завжди знайдуться й ті, хто готовий щодня розфарбовувати своє життя новими барвами.

4. Вони знають ціну свободі. А першочергово – своїй! Тому підкорити фатальну жінку вдасться не кожному. Заразом «погані» дівчатка лояльно ставляться до свободи свого партнера. Вони вміють слухати і давати особистий простір.

5. Вони живуть сьогоднішнім днем. І не вміють дивитися далеко у майбутнє. Інколи кожній із нас не завадило би бути думками тут і зараз – і нехай буде що буде!

Текст: Дар`я Андрійчук

5 5 3
Фото: instagram.com/mileycyrus
Спецпроекты
Реклама

5 самых эффективных советов, как легко пережить расставание

Для начала — прими это и не пытайся что-то анализировать!

Loading...

Болливудские страсти: 5 вещей, которые нравятся мужчинам в индийских девушках

Танцы, музыка и яркий макияж не имеют к истории никакого отношения!

Читай Cosmopolitan в 2020

На обложке: Екатерина Кухар

Продолжение следует: наводим порядок в жизни после карантина

Есть идея: главные тренды осени в теории и на практике

Double trouble: вся правда и ложь о грудных имплантах

Себе дороже: этот неловкий момент, когда подруга зарабатывает больше

Афера века: точки G не существует, расходимся!


10 признаков того, что ты ему не очень-то и нравишься

Из подобных отношений вряд ли получится что-то хорошее…

Ты и он / Отношения
Это интересно

Это брак: 7 ошибочных ожиданий от твоего будущего (или теперешнего) мужа

Спойлер: после свадьбы в твоих с возлюбленным отношениях вообще мало что изменится.

Хочешь больше узнать про "Секс"?

«Почему я одна?»: колонка психолога отношений

О возможных причинах одиночества, а также о том, как осознать собственные потребности и найти самый правильный для себя путь в личной жизни, рассказывает психолог отношений Татьяна Подольская. 

Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.