Книжковий гороскоп: що почитати різним знакам зодіаку

Підказки зірок


АВТОР: Анастасія Якубишин

ФОТО: Instagram: @jasminsarakatariina

опубліковано: 18 червня 2024

Реклама

Вибір книги для читання — це рішення, яке часто залежить від наших інтересів, настрою і, можливо, навіть астрологічного знаку. Гороскопи часто використовують для того, щоб краще розуміти самих себе, свої уподобання і риси характеру.

Тож чому б не спробувати підібрати книгу, яка найбільше відповідатиме твоєму знаку зодіаку?

Овен (21 березня — 19 квітня)

Книга: «Голодні ігри», Сюзанна Коллінз

Овни — відважні та енергійні лідери, яких приваблюють історії про пригоди та боротьбу. «Голодні ігри» — ідеальна книга для Овнів, адже вона насичена напруженими подіями, боротьбою за виживання та сильними персонажами, що відповідає сміливому духу цього знаку. Овни не бояться викликів, як їх не бояться й персонажі цієї антиутопії. Упевнені, ти побачиш себе у персонажах Піти, Катніс, Фінніка чи Прим.

Телець (20 квітня — 20 травня)

Книга: «Їсти, молитися, кохати», Елізабет Ґілберт

Тельці цінують комфорт, насолоду і духовний розвиток. «Їсти, молитися, кохати» розповідає історію жінки, яка шукає баланс у своєму житті через подорожі, гастрономічні відкриття, духовні практики та кохання. Ця книга буде чудовим вибором для Тельців, які прагнуть віднайти гармонію у своєму житті. Попереджаємо: після прочитання може захотітися поїхати в Італію, помедитувати чи закохатися.

Близнюки (21 травня — 21 червня)

Книга: «Дейзі Джонс і The Six», Тейлор Дженкінс Рід

Близнюки славляться своєю допитливістю, багатогранністю та жвавим інтересом до нових ідей і досвідів. Вони люблять різноманітність, часто змінюють свої захоплення та мають неабиякий дар  до спілкування. «Дейзі Джонс і The Six» пропонує захопливу, динамічну оповідь про легендарний рок-гурт 1970-х років, насичену емоціями та складними персонажами. Стиль написання у вигляді інтерв’ю з різними поглядами відображає багатогранну натуру Близнюків, які у собі теж інколи поєднують кілька характерів одночасно.

Рак (22 червня — 22 липня)

Книга: «Маленьке життя», Ганья Янаґігара

Ракам притаманні глибока емоційність і чутливість, вони цінують по-справжньому близькі людські стосунки та переживають за близьких. «Маленьке життя» Ганьї Янаґігари розповідає історію про дружбу, травми та зцілення, а також запрошує Раків зануритися у переживання героїв, відчути їхній біль і радість. Крім того, книга розкриває теми співчуття та підтримки, що є надзвичайно близьким і важливим для емпатичних представників цього знаку зодіаку.

Лев (23 липня — 22 серпня)

Книга: «Володар перснів», Дж. Р. Р. Толкін

Леви — амбітні, харизматичні та люблять бути в центрі уваги. Вони мають сильне почуття власної гідності та прагнуть досягати великих висот. «Володар перснів» Дж. Р. Р. Толкіна — ідеальна книга для Левів, адже це епічна історія про героїзм, благородство та боротьбу зі злом. Головні герої, такі як Арагорн та Фродо, демонструють якості, які Леви цінують понад усе: хоробрість, лідерство та готовність відстоювати справедливість.

Діва (23 серпня — 22 вересня)

Книга: «Маленькі жінки», Луїза Мей Олкотт

Діва — це знак аналітиків, які люблять порядок, практичність і деталі. Вони цінують глибокі, змістовні історії, які розкривають складні взаємини та моральні цінності. Книга «Маленькі жінки» Луїзи Мей Олкотт розповідає про життя чотирьох сестер, їхні прагнення, труднощі та радощі. Ця класична історія про сімейні цінності, дружбу та самовдосконалення приваблює своєю детальністю та реалістичністю.

Тепла і зворушлива оповідь про щоденні виклики та маленькі перемоги героїнь сподобається Дівам своєю глибиною, а Емі, Джо, Мег і Бет украдуть їхні серденька, змусивши сміятися і плакати разом з ними.

Терези (23 вересня — 22 жовтня)

Книга: «Гордість та упередження», Джейн Остін

Терези відомі своїм тяжінням до гармонії, краси та справедливості. Вони прагнуть до прекрасного і часто виявляються справжніми романтиками. Книга «Гордість та упередження» Джейн Остін — чудовий вибір для Терезів, оскільки вона не лише про кохання та соціальні норми життя дрібного англійського шляхетства на початку ХІХ сторіччя, але й про самопізнання та еволюцію персонажів. Терезам, як і головній героїні історії, буває важко зрозуміти себе. Вони часто вагаються, але врешті-решт завжди йдуть на поклик серця.

Скорпіон (23 жовтня — 21 листопада)

Книга: «Дівчина з татуюванням дракона», Стіг Ларссон

Скорпіони — таємничі та пристрасні особистості, які люблять занурюватися у глибокі та складні (як і вони самі) сюжети. Головна героїня книги «Дівчина з татуюванням дракона» Стіга Ларссона — загадкова, рішуча та сильна духом Лісбет Саландер втілює у собі головні риси Скорпіона. Теми помсти, таємниць і особистої трансформації у цій книзі резонують із внутрішньою напругою та пристрастями Скорпіонів, роблячи її захопливим чтивом для тих, хто прагне зазирнути у темні куточки людської психіки. Скорпіони як ніхто здатні зрозуміти неоднозначних і морально сірих* персонажів, які зустрічаються у цій історії.

Стрілець (22 листопада — 21 грудня)

Книга: «В дорозі», Джек Керуак

Стрільці — це авантюристи, які люблять подорожі, відкриття нового та свободу. Вони завжди прагнуть до нових вражень, шукають пригод і не бояться йти на ризик. «В дорозі» Джека Керуака розповідає про подорожі автора та його друзів Америкою, повні несподіваних зустрічей та екзистенційних роздумів. Він пропонує Стрільцям сюжет, багатий на пригоди, ідеально відображаючи їхнє прагнення до безмежної свободи та бажання досліджувати світ.

Козоріг (22 грудня — 19 січня)

Книга: «Під скляним ковпаком», Сильвія Плат

Роман Сильвії Плат пропонує читачеві глибокі міркування про сенс життя, пам’ять та час. Козороги, які схильні до серйозних роздумів і філософських пошуків, знайдуть у цій книзі чимало цікавих і дискусійних тем. Головна героїня веде внутрішній монолог, розповідаючи про свої переживання і внутрішні конфлікти. Це зацікавлює Козорогів, які цінують глибокі емоційні та психологічні портрети персонажів. Козороги прагнуть зрозуміти тих, кого ніхто не розуміє, і «Під скляним ковпаком» дає їм таку можливість.

Водолій (20 січня — 18 лютого)

Книга: «451 градус за Фаренгейтом», Рей Бредбері

Водолій відзначається своїм прагненням до змін у світі. Водолії цінують свободу слова та інтелект, як і Рей Бредбері, що майстерно продемонстрував це у своєму романі. Світ, де книги заборонені, а інтелектуальна діяльність й інтелектуальна свобода придушені, був би нестерпним для Водоліїв, а тому й цікавим. Книга пропонує роздуми про сутність цивілізації та контроль над мисленням. Хто винен, коли знання знищують? Відповідальність лежить на тих, хто приймає ці рішення, чи на тих, хто цим рішенням підкорюється? Водолії точно матимуть свою думку щодо цього.

Риби (19 лютого — 20 березня)

Книга: «Не відпускай мене», Кадзуо Ішіґуро

Риби відомі своєю чутливістю, емпатією та схильністю до мрійливості. Вони глибоко відчувають емоції інших людей і часто шукають потаємні сенси у всьому, що роблять. «Не відпускай мене» Кадзуо Ішіґуро пропонує зворушливу та емоційну історію про дружбу, кохання і світ, у якому право на просте людське щастя потрібно виборювати. Роман досліджує складні моральні та етичні питання через долі своїх героїв, що резонує з глибокою чутливістю Риб.

* Морально сірий персонаж — це літературний герой, який не піддається чіткій класифікації як «добрий» чи «поганий». Дії та мотиви таких персонажів неоднозначні, що змушує читача ставити під сумнів власні моральні принципи.

Схожі статті
Реклама
Культура
ПОПУЛЯРНІ