ATLAS UNITED 2024: найбільший музичний фестиваль країни повертається та збирає 100 мільйонів гривень для ЗСУ

Головна музична подія літа


ФОТО: Надані пресслужбою

опубліковано: 29 травня 2024

Благодійний ATLAS UNITED 2024 об’єднає тисячі меломанів на території Blockbuster Mall з 12 по 14 липня. На глядачів чекатимуть виступи понад 70 українських артистів, серед яких «Бумбокс», Артем Пивоваров, «Жадан і Собаки», «Без обмежень», Dantes, «Курган & Agregat», «Друга Ріка», Latexfauna, Verka Serduchka з ексклюзивною премʼєрою україномовної програми та інші. Мета фестивалю — зібрати щонайменше 100 мільйонів гривень для підтримки Сил оборони.

Частина коштів буде направлена на придбання роботизованих платформ через UNITED24, інша — на забезпечення Збройних Сил України дронами, зокрема на Харківському напрямку, спільно з партнерами фестивалю. Цього року квитки будуть ексклюзивно продаватися через застосунок monobank. 15% від вартості кожного квитка на ATLAS UNITED 2024 перераховуватимуть на збір. 

ATLAS UNITED 2024 також підтримають світові артисти, імена яких поки що тримаються в таємниці. Уперше після початку повномасштабного вторгнення вони виступлять з ексклюзивними концертами у межах фестивалю.

Частиною програми стануть виступи зірок «підпільних стендапів», серед яких: Василь Байдак, Настя Зухвала, Свят Загайкевич, Сергій Чирков, Світлана Немонежина, Женя Коротков та багато інших.

Побачити наживо виступи улюблених артистів можна буде на шести сценах: дві розташовані просто неба на паркінгу Blockbuster Mall, ще одна — у підземному паркінгу і три додаткові — всередині самого ТРЦ.

Старі квитки на фестивалі, які мали відбутися в минулі роки, але через повномасштабне вторгнення були перенесені, будуть дійсні на ATLAS UNITED 2024. Крім того, музичний фестиваль зможуть відвідати безоплатно 6000 осіб з інвалідністю — для них побудують спеціальний сектор з подіумом.

Для гарантування безпеки відвідувачів під час проведення фестивалю на локації працюватиме найбільше в країні укриття, сертифіковане ДСНС, яке у разі оголошення повітряної тривоги зможе вмістити всіх гостей події.

Придбати квитки можна за посиланням.

Банку збору можна знайти тут.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Культура
ПОПУЛЯРНІ