Для жінок та про жінок. У Києві відбудеться конференція-хакатон «Сама собі ціль»

З пітчингом проєктів та призовим фондом $5000


АВТОР: Юлія Николайчук

опубліковано: 21 березня 2024

З 6 по 7 квітня у Києві офлайн і онлайн відбудеться конференція-хакатон «Сама собі ціль», присвячена питанням гендерного та економічного посилення жінок у суспільстві. Проєкт реалізують Projector Foundation за підтримки USAID до 140-річчя українського жіночого руху.

Мета конференції — проаналізувати труднощі, які трапляються на шляху жінок, спільними зусиллями віднайти можливі рішення і допомогти у втіленні проєктів, які сприяють розвитку потенціалу жінок під час повномасштабного вторгнення. 

Дводенна конференція-хакатон об'єднає представників/ць громадських організацій, бізнесів, медіаринку та креативних індустрій, які щодня демонструють силу і наполегливість, долаючи перешкоди та працюючи на збільшення впливу та присутності жінок у різних сферах.

Назва конференції натхнена словами письменниці Ольги Кобилянської:

«Мати таку свободу, щоби бути собі ціллю! Для власного духа працювати, як бджола. Різьбити себе, вирівнювати, боротись за щось найвище».

У роботі та житті жінки зіштовхуються з сотнями викликів. Один з них — помітний розрив в оплаті праці, порівняно з чоловіками. В Україні цей показник становить 18,6%. За статистикою, саме через нерівну оплату праці за своє життя жінка в середньому 6,5 років працює безкоштовно. Ще одна болісна проблема, від якої потерпають здебільшого саме жінки, — це домашнє насильство. А під час війни, коли потрібно адаптуватись до умов, що швидко змінюються,  жінки стають ще менш захищеними.

У перший день  учасники/ці конференції відвідають панельні дискусії про жіноче лідерство, зміни на ринку праці та партнерство бізнесу та жіночих організацій, а також воркшопи з комунікації соціальних проєктів та ефективного пітчингу ідей.

Другий день конференції-хакатону присвячений роботі з проблемами, з якими зіштовхуються жінки. Команди учасниць спільно з менторками генеруватимуть ідеї та шукатимуть шляхи збільшення впливу та присутності жінок у суспільстві.

Опісля конференції учасниці зможуть взяти участь у відборі ідей проєктів, повʼязаних з темою розширення сфери впливу жінок. Авторки 15 найперспективніших проєктів представлять свої напрацювання донорам, медіа, представницям ГО та бізнесу на пітч-night. 

За результатами пітчингу фінансування отримають 3 ініціативи. На реалізацію кожного проєкту буде виділено по $5000.

Перелік панелей, спікерів, програма та реєстрація — за посиланням.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
ПОПУЛЯРНІ