Jerry Heil та alyona alyona вперше після «Євробачення» дадуть спільний концерт у Києві

Улюблені хіти, велика спільна програма з оновленим звучанням та сольні прем’єри


ФОТО: Instagram: @thejerryheil

опубліковано: 21 червня 2024

Реклама

У п’ятницю, 28 червня, відбудеться великий київський концерт alyona alyona x Jerry Heil у Stereo Plaza. Співачки достойно представили Україну на «Євробаченні-2024» та вибороли почесне третє місце. Нагадаємо, що постановницею їхнього яскравого виступу стала українська режисерка та номінантка на «Ґреммі» Таню Муіньо.

Дівчата встановили свій власний рекорд і черговий рекорд для України: це єдина країна на «Євробаченні», яка щоразу проходить у фінал, не тільки протягом усіх років її участі, а й загалом в історії конкурсу.

Концерт у Києві стане першою зустріччю артисток з українськими фанами після повернення з Мальме і можливістю віддячити їм за підтримку. На глядачів чекають улюблені хіти, велика спільна програма з оновленим звучанням та сольні прем’єри.

«Наш великий ексклюзивний концерт у Києві — це наша щира подяка всім, хто підтримував нас від Національного відбору до фіналу в Мальме. Ми відчували підтримку фанатів з усього світу, і наша пісня, що прозвучала українською, об’єднала людей. Кожен виступ був можливістю показати красу української культури. Наш концерт — це особлива програма: спільні пісні, хіти та нові прем’єри. Це вечір, наповнений емоціями, вдячністю і музикою, яка нас об’єднує. Давайте разом відзначимо цей важливий момент, адже без вашої підтримки ми б не досягли успіху», — поділилися Jerry Heil та alyona alyona.

Придбати квитки можна за посиланням.

Схожі статті
Реклама
Культура
ПОПУЛЯРНІ