Must visit: виставка «У синергії з містом» до Дня Києва

Місце зустрічі — Avangarden


ФОТО: Надані пресслужбою

опубліковано: 22 травня 2024

Реклама

Напередодні Дня Києва, 24 травня, у галереї Avangarden відкриється колективна виставка «У синергії з містом», присвячена українській столиці. Цей проєкт — спроба митців дослідити взаємовплив міста та його мешканців, подивитися на знайомі ландшафти під новим кутом та поділитися прихованими від широкого загалу місцями із цікавими історіями.

Маша Ектова

У межах експозиції буде представлено фото, графіку, живопис, світлові інсталяції, а також поезію. Через різні форми вираження художники демонструють, як у сучасному мегаполісі співіснують багата історія, неймовірної краси та цінності культурна спадщина, повсякденне життя та реальність воєнного часу.

Klumba Project

До проєкту «У синергії з містом» увійшли роботи таких митців, як Сергій Майдуков, Софія Голубева, Настя Діденко, Сергій Западня, Ольга Заремба, Маша Ектова, Євген Клименко, Олена Коногорова, Діма Красний, Павло Лисий, Аліна Межуле, Ігор Некраха, Олександр Притула й не тільки.

«В цьому дослідженні невідомого Києва випливає глибша істина: Київ — не статична сутність, застигла в часі, а динамічний організм, який розвивається разом із суспільством. Це симбіотичні стосунки між містом і його мешканцями, танець змін і адаптації, який охоплює цілі покоління. Як стародавній мудрець, він є свідком плинності часу. Наша подорож містом — це колективна з Києвом праця. Бо, зрештою, не лише місто формує нас, а й ми формуємо місто. В межах виставки запланована активна програма подій, які дозволять поглибити розуміння міста та художнього процесу. Це створить можливості для взаємодії між глядачами та художниками, державою і суспільством, обміну думками та ідеями, а також сприятиме створенню нових спільнот та мистецьких зв’язків», — коментує майбутню виставку співзасновниця галереї Avangarden Каріна Качуровська.

2 girls having a conversation, Сергій Майдуков

Усі роботи були відібрані в рамках мультидисциплінарного open call для художників, проведеного галереєю Avangarden.

Де: AVANGARDEN gallery and wine bar (вул. Січових Стрільців, 23а)

Коли: 24 травня — 10 липня

Схожі статті
Реклама
Культура
ПОПУЛЯРНІ