No pressure. Just enjoy: Міжнародний день йоги в атмосфері Sister’s Sport

Sister’s Sport відзначив Міжнародний день йоги


опубліковано: 24 червня 2024

Реклама

Практика йоги, що сприяє гармонії між тілом та розумом, неймовірний краєвид на Батьківщину-Мати, комфортний та стильний одяг, килимки та атмосфера сестринства — так Sister’s Sport відзначив Міжнародний день йоги разом з українськими інфлюенсерками та редакторками відомих видань. 

No pressure. Just enjoy — саме з такою філософією бренд Sister’s Aroma запустив Sister’s Sport. Метою було створити якісний, екологічний та стильний продукт для тренувань, допомогти полюбити здоровий спосіб життя, без надмірного навантаження та виснаження. Представники бренду переконані, що на заняття спортом має надихати винятково любов до себе, а також вони повинні приносити задоволення. Сьогодні Sister’s Sport уже має лінійку безшовних товарів, серед яких нещодавня новинка — боді, а в планах — розширення лінійки. Саме зараз на численні прохання споживачів до запуску готується партія легінсів. Бренд має сміливі та масштабні плани: посісти вагоме місце у спортивній лайфстайл-ніші як в Україні, так і за кордоном. 

Однак Sister’s Sport вийшов далеко за межі звичайного магазину. Бренд має на меті підтримувати жінок у цей складний час, створювати ком’юніті, де кожна відчуватиме свою унікальність та красу, не боятиметься бути різною та заявляти про свої бажання. 

Так, наприклад, у Міжнародний день йоги, 21 червня, відбулося закрите тренування під керівництвом сертифікованої тренерки. Вона провела практику з йоги для українських інфлюенсерок та представниць популярних видань. Партнером заходу став Green Chef. А саме тренування пройшло на найкрасивішій терасі Києва з краєвидом на Батьківщину-Мати. 

Sister’s Days стають уже традицією теплих зустрічей заради спільних активностей. Слідкуйте за новинами бренду та не пропустіть його нові заходи. 

Схожі статті
Реклама
ПОПУЛЯРНІ