Save the date: в Києві відбудеться масштабний фестиваль «Книжкова країна»

25-28 квітня


АВТОР: Юлія Николайчук

ФОТО: Instagram: @sofiaboman; Facebook: @bookvdng

опубліковано: 14 березня 2024

Засумувала за масштабними книжковими подіями? Тоді у нас для тебе чудова новина: 25-28 квітня на ВДНГ відбудеться масштабний фестиваль «Книжкова країна». Організатори проведуть книжковий ярмарок, участь у якому візьмуть близько 100 українських видавництв: «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», «Видавництво Старого Лева», «КСД», «Наш Формат», «Віват», «Ранок» та багато інших.

Також у межах фестивалю можна буде відвідати презентації та зустрічі з відомими письменниками та письменницями (Люко Дашвар, Акім Галімов, Андрій Кокотюха тощо), військовими та іншими гостями, взяти участь в літературних іграх тощо.

«Окрім цього організовуємо освітній простір з навчальною та методичною літературою, канцтоварами, тренінгами і активностями від бібліотек. Ми також готуємо простір настільних ігор, де можна буде не лише придбати, а й позмагатися в настолки від українських виробників. Для найменших книжкових поціновувачів буде розгорнуто майданчик з розвивальними квестами, цікавими іграми та захопливими майстер-класами! Окремо відзначимо наявність благодійного стенда, де можна буде передати книжки в Міжнародний центр підтримки жінок і дітей "Місто добра" та Національну дитячу спеціалізовану лікарню "Охматдит"», — повідомили організатори у Facebook.

Вхід вільний. Дізнавайся останні новини за посиланням.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Культура
ПОПУЛЯРНІ