Шоу, яке хочеться побачити ще раз: Макс Барських анонсував концерт на біс у Палаці спорту

Концерт відбудеться вже 17 травня


ФОТО: Надані пресслужбою

опубліковано: 15 травня 2024

Макс Барських анонсував концерт на біс у столичному Палаці спорту — благодійний виступ співака «Зорепад. На біс» запланований на 17 травня. Квитки вже у продажу.

1 грудня 10 тисяч глядачів стали свідками найграндіознішого шоу українського артиста від початку повномасштабного вторгнення. Концерт на підтримку першого україномовного альбому співака «Зорепад» для слухачів, без перебільшення, став легендарним, а для самого Барських — квінтесенцією музичних пошуків та трансформацій за період майже у два роки.

«Усе можливо, навіть у такі моменти, коли здається, що все втрачено. Зовсім нещодавно я думав, що назавжди попрощався зі сценою, але в долі на кожного з нас є свій план. Я щасливий, що в мене є можливість об’єднувати людей, надихати та бути корисним суспільству. Тому чекаю кожного 17 травня на тому ж місці! До зустрічі в Палаці спорту», — коментує концерт на біс Барських.

Як і попередній виступ Макса, концерт на біс матиме благодійний характер, кошти від нього будуть спрямовані на цільові потреби українських захисників.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Культура
ПОПУЛЯРНІ