Створюй сенси: ювелірний бренд Pandora презентував послугу гравіювання прикрас

Чудова можливість зберегти свої особливі моменти


ФОТО: Надані пресслужбою

опубліковано: 15 травня 2024

Ювелірний бренд Pandora презентував новий сервіс — послугу гравіювання прикрас. Нова послуга відкриває необмежені можливості персоналізації, адже дозволяє не тільки вибрати один з-поміж готових варіантів, а й створити власний малюнок.

Гравіювання здійснюється за допомогою спеціального пристрою, встановленого в магазині. Усе, що необхідно, — це вибрати прикрасу, створити дизайн гравіювання на планшеті та спостерігати за процесом, який, до слова, триває всього декілька десятків секунд.

«Послуга гравіювання — це довгоочікуваний сервіс для клієнтів бренду в Україні. Відтепер кожен може створити дійсно особливі прикраси для себе та рідних. Прикраси, які будуть зберігати найцінніше, що є у наших серцях», — прокоментувала появу нового сервісу директорка з маркетингу бренду Pandora в Україні Валерія Русаненко.

Презентація з нагоди запуску нового сервісу відбулась у магазині Pandora, розташованому в київському ТРЦ Respublika Park. Серед запрошених були інфлюенсери, медіапартнери та друзі бренду. Гості заходу мали змогу одними з перших оцінити послугу гравіювання, створивши персоналізовані прикраси.

Наразі послуга гравіювання представлена в магазинах Pandora, розташованих у київських ТРЦ Respublika Park та River Mall. Інформацію щодо оновлення переліку магазинів, у яких надаватиметься послуга, шукай на сайті.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Культура
ПОПУЛЯРНІ