Світло та єдність у темні часи: як пройшло шоу Макса Барських «Зорепад. На біс»

У Палаці спорту


опубліковано: 21 травня 2024

Реклама

У середу, 15 травня, Макс Барських виступив з наснажливим шоу «Зорепад. На біс» у Палаці спорту. Тисячі прихильників та прихильниць артиста почули легендарні пісні та нові хіти українською мовою, а також мали нагоду відверто поспілкуватися з Барських на актуальні питання сьогодення.

Співак підготував для слухачів особливий репертуар, який вони буквально знають на пам’ять. Саме ці пісні понад 15 років є символом такої бажаної, особливо сьогодні, стабільності. Але й нові хіти артиста глядачі співали у форматі багатотисячного караоке, підтримуючи тим самим музиканта.

«Цей концерт був для мене дуже особливим. Як і кожен українець, я відчуваю велику напругу та роз’єднаність у нашому суспільстві, багато сварок, багато переживань... Саме тому в цей вечір я зосередився на спілкуванні зі своїм слухачем, щоб надати йому надію та повернути віру в те, що пісня може гуртувати людей навколо своєї країни — навколо нашої загальної місії. Як і завжди, мій концерт почався з подяки нашим військовим, яким ми завдячуємо щохвилини нашим життям», — прокоментував виступ музикант.

У своєму відгуку в соцмережах колега та подруга артиста Наталя Могилевська написала наступне:

«Ніжний, скромний, романтичний. Той, хто завжди працює над собою. Прекрасний музикант та людина, яка не біжить за титулами, а йде своїм шляхом. Своїм прекрасним окремим шляхом. Дякую тобі, Максе! Я вчора була дуже приємно вражена цілісністю твого внутрішнього спокою, твоїм прекрасним концертом, який несе радість і позитив людям».

На концерті у Палаці спорту прихильники Барських заспівали разом «Тумани», «Танцювати», «Бестселер», «Небо», «Зорепад», «Подруга-ніч», «Знайди себе», «Але», «В твоїх очах», «Чекай мене», «Все можливо», «Замало», «Ритми» та багато інших пісень.

Серед колег по сцені, які відвідали шоу музиканта, можна було побачити Машу Єфросиніну із сином Олександром, продюсера Михайла Ясинського, ETO LUBOV, гурт Ziferblat, співака Ostrovskyi, Геннадія Вітера, Володимира Завадюка, Олю Бажану та багатьох інших.

Схожі статті
Реклама
Культура
ПОПУЛЯРНІ