В Україні ввосьме пройде ELLE Active Forum

Подія, що варта уваги


АВТОР: Юлія Николайчук

опубліковано: 29 березня 2024

Вже 13 квітня у Києві ввосьме відбудеться одноденний міжнародний форум для жінок ELLE Active Forum.

В умовах повномасштабної війни перед багатьма з нас постав виклик знайти нову професію, перекваліфікуватися. ELLE прагне надихнути українських жінок розкрити їхній потенціал, навчити вірити у свою мрію, а також розповісти про те, як жити за правилами нових реалій, як залишатися в ресурсі й де знаходити мотивацію. Місце проведення — інноваційна локація UNIT.City.

Учасники мають змогу отримати гарантовані подарунки від партнерів форуму. Партнер форуму ANSWEAR.UA дарує сертифікат на шопінг номіналом 2500 грн за стандартним квитком та 5500 грн — за VIP-квитком. Косметичні подарунки надає Artdeco, а інтернет-магазин iHerb — одноразовий промокод на -20% та річний на -10% на весь асортимент продуктів для здоров`я і краси.

Настрій забезпечить німецьке ігристе Latinium.

Аби першою дізнатися імена спікерів та спікерок форуму у 2024 році, стеж за новинами на ELLE.UA та на сторінці форуму.

Окрім цього, ANSWEAR.UA підготував промокод на шопінг ELLE2024, який дарує знижку 20% на нові колекції та 10% на товари з розпродажу в інтернет-магазині ANSWEAR.ua. Промокод діє до 31.05.2024 включно та може бути використаний лише один раз. Водночас промокод ELLEFORUM надає 10% знижки на весь асортимент продуктів для здоров`я та краси в інтернет-магазині iHerb.

Придбати квиток можна за посиланням. Традиційно форму можна також подивитися онлайн.

Увага: у разі повітряної тривоги всі учасники форуму мають прослідкувати до укриття цивільного захисту, розташоване на території UNIT.City.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
ПОПУЛЯРНІ