Від модних барахолок до забігу: благодійні події, які варто відвідати в Києві у червні

Поєднуємо приємне з корисним


ФОТО: Instagram: @jasminsarakatariina

опубліковано: 11 червня 2024

Новий місяць — нові події, які варто відвідати, та нові нагоди допомогти українській армії. У нашій добірці головних подій місяця — забіг на підтримку військових з ампутаціями, благодійні музично-поетичні вечори за участі відомих артистів та не тільки, які допоможуть поєднати приємне з корисним. Save the date!

Благодійний розпродаж від Rikky Hype

Де і коли: 15 червня (10:00-20:00) на вул. Вербова, 19 (середина барахолки)

15 червня бренд одягу та білизни Rikky Hype організовує благодійний розпродаж унікальних речей бренду з минулих колекцій, що мають незначний та непомітний брак, та бестселерів на легендарному блошиному ринку в Києві.

Марка будує власну «точку» на барахолці біля станції метро «Почайна» у столиці, щоб згадати молоді літа, реалізувати популярні речі та речі з браком заради збору коштів для забезпечення 56-ї та 92-ї бригад, які бренд підтримує на постійній основі.

«Ми — перший український бренд, що колаборується з трушною колоритною барахолкою, бо ми хочемо, щоб ви згадали про справжність, про наші витоки, про виходи на ринок з бабунею у вихідні. Про таку близьку атмосферу з дитинства: яскраві характерні продавці; примірка речей на килимку на вулиці; ретрознахідки; касети з фільмами; талант торгуватися; хот-доги, кукурудза і кава “3 в 1”», — заявляє команда.

«Благодійний Кураж»

Де і коли: 8-9 червня (11:00-22:00) на вул. Межигірська, 82

Перша київська благодійна барахолка, яку створила у 2014 році Альона Гудкова, знову готова задати настрій нашим вихідним.

«Готуємо три “Благодійних Куражі” цього літа. Перший вже скоро — 8-9 червня. У фокусі невичерпна тема — поєднання українського сучасного з українським традиційним. Тож готуйтеся гарцювати на наших вже традиційних вечорницях у неділю та нотувати у лекторії. На цей “Кураж” ми повертаємо улюблений формат — зіркову барахолку. Де продавці: музичні артисти, митці, актори та інфлюенсери — продаватимуть особливе за донати. А 100% прибутку та зібраних донатів ми передамо на великий збір “Куражу”!» — повідомила команда.

Придбати квитки можна за посиланням.

Музично-поетичні вечори у межах благодійного проєкту «Дотик»

Де і коли: 7, 8 та 9 червня у Heaven на вул. Бориса Грінченка, 7

7, 8 та 9 червня у межах благодійного проєкту «Дотик» від фонду Павла Вишнякова відбудуться музично-поетичні вечори за участі відомих артистів. 7 червня на сцені можна буде побачити українських акторів Віталія Ажнова та Оксану Стринадюк, акомпанемент — Дарина Степанюк та Віктор Сікорський. 8 червня виступатимуть Михайло Кукуюк та гурт «Мотлох». А вже 9 червня відбудеться творчий вечір за участі Максима Девізорова, Дар’ї Легейди, Надії Хільської, Анастасії Пустовіт, Мирослави Філіпович, Олександра Печериці та Дмитра Сови. Зібрані від продажу квитків кошти буде спрямовано на закупівлю необхідної тактичної медицини.

Придбати квитки можна за посиланням.

Благодійний забіг Go to the Future

Де і коли: 16 червня на території ВДНГ

Уже 16 червня в Києві відбудеться благодійний забіг Go to the Future на підтримку військових з ампутаціями. Участь у забігу — це можливість висловити вдячність нашим захисникам та привернути увагу якомога більшої кількості людей до теми інтеграції військових після протезування у звичне життя! Зареєструватися на забіг можна за посиланням.

Після забігу на локації пройде великий сімейний пікнік на свіжому повітрі. Усі охочі зможуть узяти участь у тренуваннях від студії функціонального тренінгу ЕБШ, позайматися йогою та стретчингом. Для дітей пройдуть спортивні майстер-класи з паркуру та стрибків на батуті. Працюватиме спеціально облаштована дитяча зона зі скеледромом.

100% коштів від продажу стартових наборів підуть на програму протезування та реабілітації військових зі складними випадками ампутацій.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Культура
ПОПУЛЯРНІ