Всі спікери Elle Active Forum 2024

Захід відбудеться вже 13 квітня


опубліковано: 12 квітня 2024

13 квітня в Києві вже ввосьме відбудеться Elle Active Forum! В умовах повномасштабної війни перед багатьма з нас постав виклик знайти нову професію, перекваліфікуватися. ELLE прагне надихнути українських жінок розкрити їхній потенціал, навчити вірити у свою мрію, а також розповісти про те, як жити за правилами нових реалій, як залишатися в ресурсі й де знаходити мотивацію. Місце проведення — інноваційна локація UNIT.City.

Спікерами у 2024 році стануть неординарні та успішні люди:

Валерія Іонан, заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції.

Олексій Нищик, Education Operations Director, кофаундінгова IT-компанія Genesis. Тема: Lifelong learning: як зростати в часи змін.

PUBLIC TALK від Райффайзен Банку про інклюзивність та безбар’єрність під час війни, про підтримку та реінтеграцію ветеранів.

Олена Мандзюк, інфлюенсерка, блогерка, засновниця домашніх фітнес-програм для жінок Dreamfit. Тема: Як не втратити розум і знайти справу свого життя?

Зоряна Пелех, засновниця юридичної компанії ZP Law office of Zoriana Pelekh (Pelekh & Partners LLC), PhD у галузі права. Тема: Вихід в публічність: як розпочати формування особистого бренду та захиститись від cancel culture.

Катерина Дорошевська, засновниця PR-агенції BECOME, ініціаторка нон-профіту UA business Global, експертка зі стратегічного PR у Дія.Бізнес. Тема: Як запустити та розвинути власний бізнес за допомогою персонального бренду?

Інна Дубровіна, дипломований нутриціолог, консультант з лікувального харчування та health-коуч. Тема: Як відновити енергію та підтримати організм в умовах стресу?
 
Ірина Науменко та Наталія Роля, співзасновниці Pro Retreats. Тема: Чому піклуватись про власне ментальне здоров’я важливо зараз?

Отримуй гарантовані подарунки від партнерів форуму: від ANSWEAR.UA сертифікат на шопінг номіналом 2500 грн за стандартним квитком та 5500 грн — за VIP-квитком. Косметичні подарунки надає Artdeco, а інтернет-магазин iHerb — одноразовий промокод на -20% та річний на -10% на весь асортимент продуктів для здоров`я і краси.

Для всіх учасників форуму Райффайзен Банк надає ексклюзивну можливість отримати безкоштовне обслуговування в пакетах послуг «Престиж» або «Ексклюзив» від Premium Banking протягом 3-х місяців.

Настрій забезпечує німецьке ігристе Latinium.

Придбати квиток можна за посиланням.

Партнери форуму вже підготували для тебе подарунки:

  • Промокод на шопінг ELLE2024, який дарує знижку -20% на нові колекції та -10% на товари з розпродажу в інтернет-магазині ANSWEAR.ua. Промокод діє до 31.05.2024 включно та може бути використаний лише один раз.
  • Промокод ELLEFORUM, який дає 10% знижки на весь асортимент продуктів для здоров'я та краси в інтернет-магазині iHerb.

!Увага: у разі повітряної тривоги всі учасники форуму мають пройти до укриття цивільного захисту, розташованого на території UNIT.City.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Культура
ПОПУЛЯРНІ