Як це було: прем’єра українсько-турецької стрічки «Софія» у Каннах

Презентація режисерської версії фільму та головна героїня стрічки Яна Рай на червоному хіднику


опубліковано: 22 травня 2024

У межах 77-го Каннського кінофестивалю відбулася прем’єра режисерської версії українсько-турецької стрічки «Софія», яку з повною впевненістю можна назвати міжнародною, адже до сюжетної лінії вплетена і казахська культура, а постпродакшном фільму займалася одна з провідних іспанських компаній.

Прем’єра пройшла з неабияким успіхом і привернула особливу увагу до яскравого сюжету, актуального у наш час. У фільмі стикаються культури кількох країн, та крізь непорозуміння і конфлікти між різними національностями врешті народжується порозуміння.

Стрічка демонструє глибинні трансформації особистості на життєвому шляху, процес формування істинного зв’язку з Богом, звільнення від ілюзій та хибних асоціацій, які манять своєю яскравою обгорткою. Врешті справжні цінності, в основі яких любов і добро, приводять до найцінніших скарбів, де починається новий життєвий старт.

Фільм у межах кінофестивалю в Каннах особисто презентувала головна героїня та продюсерка стрічки Яна Рай.

«Цей фільм для мене — не просто робота, а шлях до розуміння моєї власної ідентичності через дзеркало різних культур. Ми створили “Софію” як міст, що з’єднує серця та розуми людей з різних куточків світу», — коментує прем’єру Яна.

Поза низкою заходів, що пройшли на території українського павільйону Каннського кінофестивалю, акторка та продюсерка відвідала і заходи, присвячені презентаціям міжнародних стрічок.

Для червоного хідника кінофестивалю цьогоріч Яна обрала ефектні сукні бренду Aylin української дизайнерки Айлін Грушовенко.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Культура
ПОПУЛЯРНІ