10 найстильніших серіалів, які хочеться переглядати знову і знову
Модне натхнення
Сюжет і акторська гра — це, звісно, важливо. Однак це не все, завдяки чому ми віддаємо перевагу тому чи іншому серіалу. Усі любительки та любителі моди, безперечно, оцінюють серіали й ще за одним критерієм — стилем.
У цій добірці не буде нічого про «Пліткарку», «Секс і місто», «Бріджертонів» чи «Друзів». Ми їх знаємо та любимо, а їхнім стилем надихаємося вже не один рік. Проте не тільки ці серіали заслуговують на твою увагу.
«ЩОДЕННИКИ КЕРРІ»
«Щоденники Керрі» — це американський молодіжний драматичний телесеріал, який є приквелом до популярного жіночого серіалу «Секс і місто».
Серіал розповідає про ще юну Керрі Бредшоу, яка живе у 1980-х роках у Вестчестері, штат Нью-Йорк, і мріє стати письменницею. Вона веде щоденник, де описує свої думки та почуття про життя, дружбу, кохання та дорослішання в Нью-Йорку, а її сміливий та еклектичний стиль одягу відображає її незалежну особистість та впевненість у собі навіть у ще досить юному віці.
У головній героїні ти можеш і не впізнати знайому нам Керрі Бредшоу із «Сексу і міста», але однозначно полюбиш цю неймовірну дівчину. Надихайся модою 80-х, спостерігай за формуванням стилю Керрі та бери собі на замітку її креативні рішення (ти точно оціниш те, що вона зробила зі своєю сумочкою).
«ГОСТРІ КАРТУЗИ»
Британський кримінально-драматичний телесеріал, який розповідає про життя родини Шелбі в Бірмінгемі в 1920-ті роки.
Після Першої світової війни брати Шелбі повертаються додому та очолюють банду «Гострі картузи», яка стає однією з наймогутніших у місті.
Стиль у «Гострих картузах» не лише візуально привабливий, але й допомагає розкрити характери персонажів та атмосферу серіалу. Усі Peaky Blinders носять уніформу на основі костюма-трійки, оксфордських шнурованих черевиків, кепки, сорочки зі знімним коміром і важкого пальта. Елегантний одяг братів Шелбі підкреслює їхню владу та амбіції, а тьмяна колірна гама відображає жорстокий світ, у якому вони живуть.
«ТВІН ПІКС»
Твін Пікс — невеличке містечко, де було скоєне вбивство. Смерть Лори Палмер стала поштовхом до того, аби розкрити всі темні секрети його мешканців.
Режисер серіалу Девід Лінч, відомий своїм сюрреалістичним стилем, ретельно підібраною колірною гамою, елементами нуару та американської готики, точно змусить тебе захотіти поекспериментувати із червоною помадою.
Серіал часто використовує контрастні кольори, такі як чорний і білий, червоний і синій, або світло і темряву. Це створює відчуття напруги та тривоги.
«ЕМІЛІ В ПАРИЖІ»
Серіал розповідає про пригоди Емілі Купер, молодої американки, яка переїжджає до Парижу, щоб працювати маркетинговою директоркою в Savoir, французькій філії американської компанії.
Стиль Емілі став художнім перебільшенням: наповнений кольорами, непоєднуваними елементами чи речами, які зазвичай носять у Європі лише туристи. Творці серіалу натякають, що це було зроблено навмисно, щоб створити контраст між Емілі та її елегантними колегами-француженками. Однак усі, хто дивиться серіал, одразу помічають бездоганні образи Каміль, подружки Емілі, і Сільві, суворої керівниці дівчини.
Емілі шукає себе та своє місце у світі, намагаючись збалансувати особисте та професійне життя. Вона вчиться бути більш незалежною, впевненою в собі та відкритою до нового досвіду, що також відбивається на її мінливому стилі.
«ВЕЛИКА МАЛЕНЬКА БРЕХНЯ»
Серіал розповідає про п’ятьох жінок з Монтерея, Каліфорнія, чиї життя переплітаються після трагічного інциденту на шкільному благодійному балі.
Жінки в серіалі мають складні та неоднозначні стосунки. Вони підтримують одна одну в складні часи, але також борються з ревнощами, заздрістю та суперництвом. Також жінки належать до різних соціальних верств та мають різний спосіб життя, що відображається і на їхньому одязі.
«ЕЙФОРІЯ»
Серіал розповідає про життя групи підлітків з передмістя Лос-Анджелесу, які борються з проблемами наркозалежності, пошуків своєї сексуальності, насильства та самоідентичності.
Макіяж у «Ейфорії» став трендом серед молоді, надихаючи на експерименти зі своїм зовнішнім виглядом. Яскраві тіні для повік, глітер, екстравагантні стрілки та нестандартні рішення підкреслювали індивідуальність та емоційний стан кожного героя.
Стилістка серіалу Гайді Бівенс створила для Ру, Медді, Кессі, Кет, Джул та інших образи, які є водночас авангардними та глибоко індивідуальними.
«ДІВЧАТА ГІЛМОР»
Цей американський комедійно-драматичний серіал розповідає про життя неординарної матері-одиначки Лорелай Гілмор та її доньки-підлітка Рорі.
«Дівчата Гілмор» відомі своїми швидкими діалогами, наповненими попкультурними відсиланнями, дотепами та жартами. Однак не лише цим. Стиль одягу матері та доньки, як і решти героїнь і героїв, завоював популярність серед фанаток у всьому світі. Усі дівчата 16 років хотіли мати такий білий в’язаний светр, як у Рорі, джинсові шорти Лорелай з першого епізоду та виглядати так само стильно з гривкою, як і їхня улюблена студентка Єлю.
Стиль дівчат Гілмор — елегантний, універсальний та завжди актуальний, з міксом класики, вінтажу, преппі та великої кількості аксесуарів. Користувачі мережі ТікТок жартують, що стиль Рорі — ідеальний, аби знайомитися з батьками хлопця.
«ФРІКИ ТА ГІКИ»
Безсмертна класика початку нульових, «Фріки та гіки», також відомий як «Диваки та навіжені», — це американський комедійно-драматичний телесеріал, який транслювався з 25 вересня 1999 року по 8 липня 2000 року.
Попри те що серіал «Фріки та гіки» був закритий після одного сезону, він здобув культовий статус і вважається одним з найкращих підліткових серіалів усіх часів.
У центрі сюжету дві групи підлітків — фріки, бунтівна компанія невдах, які відкидають суспільні норми та ведуть деструктивний спосіб життя, та гіки, сором’язливі та розумні, які більше цікавляться наукою, комп’ютерами та рольовими іграми, ніж популярністю. Стиль головних героїв повністю відображав їхні ролі у шкільній екосистемі та належність до певної групи.
«ВІДЧАЙДУШНІ ДОМОГОСПОДАРКИ»
Серіал розповідає про життя чотирьох (або ж п’яти, питання спірне) подруг-домогосподарок з передмістя, які живуть в ідилічному, на перший погляд, містечку.
Брі, Сьюзен, Габріелла та Лінетт мають свій неповторний стиль. Брі — завжди бездоганна та акуратна, втілення американської мрії у жінці. Вона знає, що їй личить, і одягається так, аби завжди справляти правильне враження. Сьюзен немов застрягла у підлітковому стилі, що дуже співзвучний з тим, якою героїнею вона є. Габріелла — сексуальна кішечка, яка цінує свою зовнішність і знає, як притягнути всі погляди до себе. Лінетт же балансує між класичним офісним стилем і зручним повсякденним одягом.
Їхні життя здаються ідеальними, але за фасадом красивих будинків та доглянутих газонів ховаються таємниці, зради, вбивства та багато-багато драм. Серіал відомий своїм чорним гумором, динамічним сюжетом, яскравими персонажами та візуальною естетикою.
«ФЕРЗЕВИЙ ГАМБІТ»
Цей серіал розповідає історію життя вигаданої шахістки Елізабет «Бет» Гармон, яка з дитинства проявляла видатні здібності до шахів. Бет стикається із численними викликами, такими як алкоголізм, наркозалежність, особисті втрати та складні стосунки. Попри це, вона продовжує рухатися вперед, прагнучи стати найкращою шахісткою у світі. Та це не заважає їй стати паралельно справжньою іконою стилю.
Костюми, інтер’єри та реквізит ретельно відтворюють атмосферу 1950-1960-х років і показують еволюцію особистості Бет. Дівчина не завжди мала доступ до красивого одягу, та, коли в неї з’явилися гроші, Бет стала приділяти своєму зовнішньому вигляду багато часу. Її ексцентричність, талант, відчуття стилю і любов до одягу знаходять відображення у кожній речі, що їх носить героїня.