5 найцікавіших нових серіалів, які вийшли у квітні

Шоу, на які ми чекаємо з нетерпінням


АВТОР: Юлія Николайчук

опубліковано: 20 квітня 2024

Схоже на те, що квітень став одним з найбагатших на цікаві серіали та харизматичних екранних героїв та героїнь місяцем. Серед тих, кого ми хотіли побачити найбільше: Ендрю Скотт у ролі легендарного шахрая Тома Ріплі, Роберт Дауні-молодший, що зіграв одразу чотири ролі в шоу «Симпатик», зірка фільму «Вбивці квіткової повні» Лілі Гладстон у серіалі «Під мостом» і не тільки.

На які ще шоу ми чекали найбільше цього місяця? Розповідаємо далі.

«Ріплі»

В основу психологічного трилера з Ендрю Скоттом (на нашу думку, це вже вагома причина зробити шоу своїм головним must-see) і Дакотою Феннінг лягли романи американської письменниці Патриції Гайсміт про шахрая Тома Ріплі. Багатий промисловець наймає Ріплі для того, щоб той вирушив до Італії та спробував переконати його сина Дікі Ґрінліфа повернутися додому. Шоуранером стрічки став Стівен Заіллян, який написав сценарії для фільмів «Список Шиндлера» та «Ірландець».

«Симпатик»

Серіал знятий за романом В’єта Тана Нґуєна «Симпатик», який отримав Пулітцерівську премію 2016 року. Політичний в’язень і колишній секретний агент комуністичної партії переїжджає з Південного В’єтнаму, уряд якого впав 1975 року, до Каліфорнії. Там він стежить за своїм начальником, генералом, працюючи на Північний В’єтнам. Режисером серіалу став Пак Чхан Ук, який працював, зокрема, над фільмом «Олдбой». У головних ролях: Хоа Сюаньде, Сандра Міджу О, Роберт Дауні-молодший (цікаво, що актор зіграв у шоу одразу чотири ролі, тож спостерігати за його перевтіленнями однозначно буде максимально цікаво).

«Під мостом»

Кримінальна драма «Під мостом», сюжет якої ґрунтується на однойменній книзі Ребекки Ґодфрі, розповідає про жорстоке вбивство канадської дівчини-підлітка індійського походження Ріни Вірк. Серед звинувачених у події, що сталася після того, як дівчина пішла на вечірку, — шестеро дівчат та один хлопець. Якщо ти оцінила акторський талант Лілі Гладстон у фільмі «Вбивці квіткової повні» Мартіна Скорсезе, обов’язково додай цей серіал до списку своїх must-see, адже в ньому акторка знову сяє на повну — цього разу в компанії Райлі Кіо.

«Шугар»

Загадковий детективний серіал з Коліном Фаррелом у головній ролі. Американський приватний детектив Джон Шугар розслідує загадкове зникнення онуки легендарного голлівудського продюсера Джонатана Сігела — Олівії. Паралельно чоловік усе глибше занурюється в сімейні таємниці Сігела й бореться з власними демонами. Автор та виконавчий продюсер шоу — Марк Протосевич, найбільш відомий своїми сценаріями до фільмів «Тор» і «Я — легенда».

«Франклін»

Біографічний драматичний мінісеріал «Франклін» розповідає про життя одного із засновників Сполучених Штатів Америки та видатного політичного діяча Бенджаміна Франкліна. Сценарій ґрунтується на книзі Стейсі Шиф «Велика імпровізація: Франклін, Франція і народження Америки», що вийшла у 2005 році. У головній ролі —  оскароносний актор Майкл Дуглас.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Культура
ПОПУЛЯРНІ