7 фільмів, які допоможуть почуватися краще

Кінотерапія


АВТОР: Анастасія Якубишин

опубліковано: 10 липня 2024

Реклама

Іноді, коли не знаєш, куди себе подіти, й відчуваєш, що більше не стягуєш, найкраще, що можна зробити, — це затишно влаштуватися й подивитися хороший фільм. Якщо тобі буде потрібен відпочинок і трохи позитиву, обери один із цих фільмів, які точно можуть покращити твій настрій:

«ШОКОЛАД»

Цей фільм розповідає про Вієнн Роше, жінку, яка приїжджає до маленького французького містечка разом зі своєю донькою. Вона відкриває шоколадну крамницю, де продає не лише солодощі, а й щастя. Вона прислухається до потреб мешканців містечка та пропонує їм саме той шоколад, який їм потрібен. Можливо, у неї б знайшовся й той шоколад, що потрібен тобі.

«ЛЕВ»

Зворушлива драма про хлопчика Сару, який загубився в Індії під час подорожі потягом і був усиновлений австралійською родиною. Багато років спогади про втрачену сім’ю не дають йому спокою. Сару прагне знайти своїх рідних і розпочинає пошуки, використовуючи лише фрагменти спогадів про своє дитинство. За допомогою Google Earth та онлайн-інструментів Сару вдається відтворити маршрут подорожі, яка призвела до його розлуки із сім’єю

«ГАРРІ ПОТТЕР І ФІЛОСОФСЬКИЙ КАМІНЬ»

Звісно ж, наша підбірка не могла обійтися без фільму про Гаррі Поттера. У цій стрічці 11-річний Гаррі, який живе із жахливими родичами, дізнається, що він чарівник, і вирушає до школи чаклунства Гоґвортс. Там він знаходить друзів, розкриває таємниці про своє минуле і бореться з темним чаклуном Лордом Волдемортом, щоб захистити Філософський камінь, який дарує безсмертя. Найказковіший фільм про пригоди Поттера, який відчувається як ранок суботи у дитинстві.

«СТОП-ЗЕМЛЯ»

Це український драматичний фільм 2021 року, який розповідає про життя 16-річної Маші, учениці київської школи. Маша, як і багато інших підлітків, переживає складний період. Вона почуває себе некомфортно у шкільному колективі, бореться з екзаменаційним стресом і закохується в однокласника. Її друзі, Яна та Сєня, допомагають їй пережити цей непростий час, а фільм допомагає глядачам згадати, яким був і відчувався він — Київ до 2022 року. 

«ДУМКАМИ НАВИВОРІТ» ТА «ДУМКАМИ НАВИВОРІТ 2»

Мультфільми «Думками навиворіт» та «Думками навиворіт 2» розповідають про п’ять основних емоцій: Радість, Печаль, Страх, Гнів та Відразу, що живуть у голові дівчинки на ім’я Райлі та керують її життям.

Перший фільм досліджує, як ці емоції впливають на 11-річну Райлі, коли вона переїжджає з Міннесоти до Сан-Франциско й намагається адаптуватися до нових людей, школи та впоратися зі своїми спогадами.

У стрічці «Думками навиворіт 2» Райлі вже 13 років, і вона переживає нові емоції та непрості життєві ситуації, пов’язані з дорослішанням. Емоції в цей час учаться працювати разом у складнішому емоційному ландшафті.

ТРИЛОГІЯ «ВОЛОДАР ПЕРСНІВ»

Трилогія «Володар перснів» розповідає про епічну подорож гобіта Фродо Торбина, який має знищити Єдиний Перстень, артефакт невимовної сили, створений Темним Лордом Сауроном. Фродо не самотній у цій небезпечній місії. Його супроводжує Братство Персня, до якого входять гобіти, ельфи, люди, гноми та чарівник Гендальф. Разом вони долають безліч випробувань, стикаються із жахливими істотами та борються зі спокусою Персня, який прагне розбестити та поневолити всіх. Це оповідь про те, як навіть найменші та найслабші з-поміж нас можуть змінити світ, якщо вони мають сміливість і рішучість.

Схожі статті
Реклама
Культура
ПОПУЛЯРНІ