5 найцікавіших нових серіалів липня

Наталі Портман у ролі журналістки-розслідувачки, Ентоні Гопкінс у ролі римського імператора й не тільки


ФОТО: Apple TV+

опубліковано: 1 липня 2024

Реклама

Літо — пора активних розваг, коли серіали відходять на другий план, проте у спеку +30 і більше ідея зачинитися вдома з подвійною (або й потрійною) порцією морозива та новим захопливим шоу здається не такою і поганою.

В асортименті найпопулярніших стримінгових платформ на липень: загадковий серіал «Леді в озері», головну роль у якому зіграла Наталі Портман, шоу «Ті, що скоро помруть» з оскароносним Ентоні Гопкінсом, чорна комедія «Декамерон», знята на основі збірки оповідань Джованні Боккаччо, і не тільки. Обирай варіант собі до смаку та додавай до списку must watch.

«Леді в озері»

Прем’єра: 19 липня

Майбутній мінісеріал Apple TV+, знятий на основі однойменного роману Лори Ліппман. Події розгортаються в Балтиморі 1960-х років. Медді Шварц (Наталі Портман) — домогосподарка, яка вирішує кардинально змінити своє життя та стати журналісткою-розслідувачкою. Жінка, яка перебирається зі спокійного передмістя до Балтимору, намагається розгадати таємницю двох окремих убивств: одинадцятирічної єврейської дівчинки Тессі Файн та темношкірої барменки на ім’я Клео Шервуд.

«Санні»

Прем’єра: 10 липня

Життя Сюзі (Рашида Джонс) — американки, яка живе у японському місті Кіото, перевертається догори дриґом після того, як її чоловік і син зникають безвісти під час загадкової авіакатастрофи. Для «втіхи» жінці дарують Санні — домашнього робота, розробленого компанією електроніки, де працював її чоловік. Разом з новим другом Сюзі намагається розкрити таємницю зникнення своїх рідних. «Санні» поєднує у собі наукову фантастику з елементами детективу та трилера, тож любителям та любителькам загадкових історій точно варто чекати цей серіал з особливим нетерпінням.

«Декамерон»

Прем’єра: 25 липня

Майбутня чорна комедія від Netflix, створена Кетлін Джордан на основі збірки оповідань XIV століття «Декамерон» Джованні Боккаччо. У 1348 році, коли Флоренцію спустошує Чорна Смерть (друга в історії пандемія чуми, яка почалася зі Східного Китаю та охопила Азію, Європу й частину Африки у середині XIV століття), компанія молодих аристократів та аристократок усамітнюється на заміській віллі Санта. Намагаючись перечекати чуму на пагорбах Тоскани, насолоджуючись вином і сексом, вони врешті-решт змушені боротися за життя.

«Жінки в блакитному»

Прем’єра: 31 липня

У 1971 році чотири жінки кидають виклик суспільним нормам та вступають до лав першого жіночого загону поліції у Мексиці. Утім, згодом вони дізнаються, що створення загону було хитрістю, вигаданою, аби відволікти увагу преси від серійного вбивці. Кількість жертв маніяка зростає, тож жінки вирішують зробити все, що від них залежить, аби впіймати злочинця та притягти його до відповідальності.

«Ті, що йдуть на смерть»

Прем'єра: 18 липня

Дія розгортається у Стародавньому Римі у II столітті. Імператор Веспасіан зійшов на трон після громадянської війни. Аби задовольнити підданих, які прагнуть видовищ і кривавих розваг, та зміцнити свою владу, він влаштовує бої гладіаторів, перегони колісниць та страти. Намагаючись догодити натовпу, Веспасіан сам потрапляє під його згубний вплив. У головній ролі — дворазовий лауреат премії «Оскар» (за ролі у фільмах «Мовчання ягнят» та «Батько»), неперевершений Ентоні Гопкінс.

Схожі статті
Реклама
Культура
ПОПУЛЯРНІ