7 нових серіалів-трилерів, які точно варто додати у список must watch

Шоу, від яких неможливо відірватися


АВТОР: Анастасія Якубишин

ФОТО: Apple TV+

опубліковано: 29 травня 2024

Любиш полоскотати собі нерви й відчути приплив адреналіну під час перегляду фільму чи серіалу? Ми зібрали 7 нових трилерів, які вже підкорили серця глядачів і які гарантовано не дадуть тобі заснути.

Від жорстоких вулиць Нью-Йорка 80-х до загадкових середньовічних розслідувань — ці серіали пропонують унікальні сюжети, зірковий акторський склад та несподівані повороти, які триматимуть тебе у напрузі від першої до останньої серії. Усе, як ти любиш. 

«Ерік» (Netflix) 

Прем’єра: 30 травня

Серіал розповідає історію Вінсента — лялькаря та творця дитячого телешоу. Його життя руйнується, коли його дев’ятирічний син Едгар одного ранку зникає дорогою до школи. Головну роль у серіалі зіграв Бенедикт Камбербетч

Сюжет занурює нас у жорсткі реалії Нью-Йорка 80-х. Вінсент, поглинений горем і провиною, чіпляється за єдину ниточку — дитячі малюнки сина, на яких зображений блакитний монстр на ім’я Ерік. Герой серіалу переконаний у тому, що, створивши ляльку Еріка для свого шоу, він зможе повернути Едгара додому.

«Ріплі» (Netflix) 

Прем’єра: 4 квітня

Психологічний трилер, знятий на основі роману Патриції Гайсміт «Талановитий містер Ріплі» 1955 року. Лауреат премії «Оскар», сценарист і режисер Стівен Заіллян — автор таких робіт, як «Список Шиндлера» (за адаптований сценарій якого він отримав «Оскар») і серіал HBO «Ніч» 2016 року, — представляє власну інтерпретацію історії

Сюжет розгортається навколо Тома Ріплі — американського дрібного шахрая, який живе в Італії. Він отримує пропозицію від багатого американського суднобудівника Грінліфа повернути його сина додому. Том погоджується і незабаром опиняється втягнутим у світ багатства, розкоші та брехні.

«Злочинці» (Netflix) 

Прем’єра: 4 квітня 

Сюжет обертається навколо загадкової монети, яка стає причиною конфлікту між бандами Європи. Чарлі, майстерний злодій, отримує останнє велике завдання перед тим, як піти на пенсію. Він повинен викрасти цю монету. Але, як завжди, все виявляється складніше, ніж здається на перший погляд.

Очікуй на сюжет, що затягує не на жарт, круті повороти подій та зірковий акторський склад, до якого входять Фредерік Лау, Крістоф Круцлер та Свенья Юнг. Серіал пропонує захопливий мікс напруги, екшену та чорного гумору. Ти побачиш історії різних персонажів зі світу організованої злочинності, кожен з яких має свої секрети та цілі.

«Санні» (Apple TV+)

Прем’єра: 10 липня 

Головна героїня — Сюзі, американка, яка живе у японському місті Кіото. Її життя руйнується після того, як її чоловік і син зникають безвісти під час загадкової авіакатастрофи. Для «втіхи» їй дарують Санні — одного з найновіших домашніх роботів, розроблених компанією електроніки, де працював її чоловік.

Зворушлива історія про втрату, дружбу та пошуки відповідей. Серіал поєднує наукову фантастику з елементами детективу та трилера, що обов’язково зацікавить багатьох глядачів.

«Шардлейк» (Hulu) 

Прем’єра: 1 травня

Дія чотирисерійної драми «Шардлейк», знятої на основі першого роману з популярної серії детективів К. Дж. Сансома, розгортається в Англії XVI століття. Двоє чоловіків за наказом небезпечного та всесильного поплічника Генріха VIII Томаса Кромвеля вирушають на завдання розкрити моторошне вбивство, і в них немає права на поразку.

У своїх спробах розкрити таємницю Шардлейк і Барак зустрічаються з ворожістю, підозрами та параноєю з боку ченців, які бояться за своє майбутнє і, здається, готові на все, щоб зберегти свій орден.

«Ребус» (BBC) 

Прем’єра: 17 травня

Серіал «Ребус» розповідає історію молодого детектива Джона Ребуса з Единбурга. Він опиняється втягнутим у жорстокий кримінальний конфлікт, який згодом стає і його особистим. 

Розчарувавшись у своїй роботі, заплутавшись у токсичних стосунках та залишившись без близького спілкування з донькою, Ребус починає сумніватися у своїй ролі як у родині, так і в поліції. Ситуація ускладнюється, коли його брат вдається до злочину, аби забезпечити свою родину. Ребусу доведеться вирішити, чи верховенство закону все ще має значення? І якщо так, чи не варто йому зробити те саме?

«Зібрання» (Channel 4)

Прем’єра: 14 травня

Серіал розповідає заплутану історію про те, що може піти не так, коли батьки занадто контролюють своїх дітей. Сюжет розгортається навколо жорстокого нападу на дівчину-підлітка під час рейву на острові. Головна героїня серіалу — Келлі, жертва нападу. Вона займається спортивною гімнастикою і мріє потрапити до збірної Великобританії. Але водночас вона спілкується з групою підлітків, які захоплюються паркуром.

Серіал ставить питання про вплив батьків на дітей та надмірну опіку. Сценаристка серіалу хотіла показати сучасну тенденцію тотального контролю батьків за життям дітей. Вона ставить запитання: хто винен, коли діти роблять помилки?

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Культура
ПОПУЛЯРНІ