7 романтичних комедій для приємного вечора

Старих та нових


АВТОР: Анастасія Якубишин

опубліковано: 27 червня 2024

Реклама

«Доки на світі будуть закохані, журитися нічого», — писав Олесь Гончар. Однак, якщо зараз у твоєму серці є місце журбі, пропонуємо обрати собі романтичну комедію до смаку, взяти попкорн (чи відерце морозива) і нагадати собі, що любов — існує. До нашої добірки ми включили не лише сучасні хіти, а й класичні стрічки, які ніколи не втратять актуальності.

«Ла-Ла Ленд»

Фільм знайомить нас із Себастьяном, який мріє про відкриття власного джаз-клубу. Він грає на фортепіано в ресторанах та барах, але не може знайти однодумців, які б поділяли його пристрасть до класичного джазу. Одного разу Себастьян знайомиться з Мією, яка прагне стати зіркою кіно. Вона працює офіціанткою, відвідує кастинги та ходить на курси акторської майстерності.

Між Себастьяном і Мією виникає сильне почуття, яке надихає їх обох іти до своїх мрій. Вони підтримують одне одного, дають поради та вірять у спільний успіх. Однак шлях до вершини не завжди буває легким. А шлях до кохання?

«Як позбутися хлопця за 10 днів»

Енді Андерсон — успішна журналістка, яка одержима своєю кар’єрою. Коли їй дають завдання написати статтю про те, як позбутися хлопця за 10 днів, вона вирішує випробувати свою теорію на красені Бені Барні. Ця теорія ґрунтується на тому, що чоловіки лякаються серйозних стосунків і втрачають інтерес до жінок, які стають занадто доступними.

Бені, зі свого боку, також має власні плани. Чи зможе Енді позбутися Бені, перш ніж закохається в нього по-справжньому? Чи розкриє Бені її задум? 

Сама лише культова жовта сукня Carolina Herrera, яку одягала у фільмі Енді, вартує того, щоб ти точно подивилася цей фільм.

«Коханий з майбутнього»

Тім — молодий чоловік, який живе у звичайному англійському містечку. У день, коли йому виповнюється 21 рік, його батько розкриває йому сімейну таємницю: чоловіки в їхній родині мають здатність подорожувати в часі. Тім захоплений цим відкриттям і вирішує використовувати свій дар, щоб знайти кохання.

Попри наукові неточності та логічні хиби, ця абсолютно чарівна романтична комедія не може не зворушити. Неймовірні саундтреки, неповторні краєвиди й, звісно, любов — проста, складна, всепрощальна, буденна, святкова і жива.

«Люблю тебе ненавидіти»

Після жахливого першого побачення, яке закінчилося катастрофою, Бi та Бен вирішують більше ніколи не зустрічатися. Проте доля має інші плани. Їхні шляхи знову перетинаються на весіллі спільних друзів у Австралії, де їм доводиться вдавати із себе пару, щоб уникнути незручних розмов з іншими гостями. 

Цей фільм ґрунтується на п’єсі Вільяма Шекспіра «Багато галасу з нічого» і робить спробу підважити думку, що «зараз не роблять такі ромкоми, як колись».

«Щоденник Бріджит Джонс»

Пам’ятаєш пораду про відерце морозива? Правду кажучи, цього нас навчила міс Бріджит Джонс. 

Вона — 32-річна самотня (у 2001-му це ще було трагедією) жінка, яка одержима своєю вагою, палінням та пошуком ідеального чоловіка. Бріджит веде щоденник, де описує свої думки, почуття та кумедні пригоди. Одного разу міс Джонс вирішує змінити своє життя: кинути палити, скинути кілька кілограмів та знайти собі хлопця. Її життя після того стає ще цікавішим, коли вона знайомиться з двома чоловіками: чарівним та розпусним Деніелом Клівером і серйозним та надійним Марком Дарсі. Кого ж обере дівчина? Чи хто обере її? 

«Апгрейд»

Ця історія Попелюшки у новому трактуванні розповідає про Анну, амбіційну стажистку в артсвіті, яка прагне здобути визнання та успіх. Її мрія — отримати рекомендацію від впливової керівниці Клер Дюпон, яка відкриє їй двері до кращого життя. Попри наполегливу працю, Анна стикається з невдачами. Її робота не отримує визнання, а Дюпон здається недосяжною.

Раптом Анні випадає шанс змінити свою долю. Вона отримує пропозицію від Клер Дюпон стати її асистенткою та вирушити у робочу подорож до Лондону. Та під час посадки на літак усе йде шкереберть. Інші ревниві асистентки Клер роблять усе, аби ця поїздка стала для Анни найгіршим досвідом у житті. Та у кожній казці про Попелюшку є своя Хрещена Фея. Нею стає працівниця аеропорту, що стає свідком жахливого ставлення дівчат до Анни й дарує їй апгрейд — квитки до Лондону першим класом.

«10 причин моєї ненависті»

​​Кет Стретфорд — старша дочка у сім’ї, відома своїм бунтарським характером та саркастичним поглядом на життя, й чути нічого не хоче про побачення та стосунки. Її молодша сестра Б’янка — найпопулярніша дівчина у школі, романтичніша за сестру і мріє про справжнє кохання.

Батько дівчат, суворий та принциповий, забороняє Б’янці зустрічатися з хлопцями, доки старша сестра не почне ходити на побачення, знаючи, що цього точно не трапиться. Чи вдасться Б’янці переконати Кет піти на побачення? Чи хтось вкраде серце Кет без її на те згоди?

Спойлер: одну з головних ролей у фільмі виконав молодий Гіт Леджер, а це вже серйозна причина його переглянути.

Схожі статті
Реклама
Культура
ПОПУЛЯРНІ