7 серіалів за творами Стівена Кінга, від яких неможливо відірватися

Таємничі, захопливі та непередбачувані


ФОТО: Кадр з серіалу «Чепелвейт»

опубліковано: 25 квітня 2024

Творчість Стівена Кінга захоплює своєю таємничістю навіть не надто палких шанувальників жанру, а екранізації його романів, так само як і невеличких оповідань, традиційно поповнюють списки найкращих трилерів усіх часів. У нашій сьогоднішній добірці — серіали за мотивами творів «короля жахів», від яких ти не зможеш відірватися до останньої серії.

«Гейвен»

Містичний серіал, створений на основі сюжету книги Стівена Кінга «Хлопець із Колорадо». Дія серіалу розгортається у вигаданому містечку Гейвен, штат Мен, і розповідає про агентку ФБР Одрі Паркер, яка прибуває до міста, щоб розкрити вбивство одного з місцевих мешканців — колишнього в’язня. У ході розслідування вона дізнається, що Гейвен є притулком для людей з надприродними здібностями, яких називають «бідами». Разом з місцевим детективом Нейтоном Ворносом і контрабандистом Дюком Крокером Одрі розплутує таємниці містечка, паралельно намагаючись розібратися у власному минулому.

«Аутсайдер»

Мінісеріал, знятий за однойменним романом Стівена Кінга, розповідає про розслідування жахливого вбивства маленького хлопчика в містечку в Оклахомі. Детектив Ральф Андерсон заарештовує тренера місцевої бейсбольної команди Террі Мейтленда, маючи проти нього переконливі докази. Однак у ході розслідування виявляються інші деталі справи, які вказують на те, що до жахливого злочину могти докласти рук надприродні сили.

«11.22.63»

Сюжет мінісеріалу розгортається навколо Джейка Еппінга, вчителя середньої школи, який відкриває в закусочній часовий портал, що веде в 1960 рік. З допомогою свого друга Ела Джейк вирушає в подорож часом, щоб запобігти вбивству президента Джона Кеннеді 22 листопада 1963 року. Однак, занурюючись у минуле, Джейк розуміє, що змінити історію не так просто, як він думав, і що його дії мають непередбачувані наслідки. На цьому шляху він бореться з моральними дилемами, стикається з коханням і втратою, а також із перешкодами з боку потужних сил, які прагнуть зберегти статус-кво.

«Містер Мерседес»

Кримінальний трилер, створений на основі трилогії романів Стівена Кінга. Історія розгортається навколо детектива у відставці Білла Годжеса, який стає одержимим розкриттям масового вбивства, скоєного людиною за кермом викраденого «Мерседеса». Якось Годжес отримує повідомлення від вбивці, в якому той кидає йому виклик. Тепер детектив змушений забути про свою депресію та вступити у нове протистояння з психопатом.

«Буря століття»

Мінісеріал «Буря століття» 1999 року, знятий за однойменною книжкою Стівена Кінга, розповідає про мешканців невеликого острівця, які опиняються в ізоляції через страшну сніжну бурю. У цей час на острові з’являється таємничий незнайомець, поява якого запускає низку незрозумілих, таємничих подій. Цікаво, що сам Кінг вважає цей серіал найкращою екранізацією свого твору.

«Під куполом»

Науково-фантастичний драматичний серіал розповідає про жителів Честер-Мілла, маленького містечка, яке раптово опинилося відрізаним від решти світу невидимим, непроникним куполом. Замкнені всередині, мешканці міста змушені боротися за виживання. Шукаючи відповіді на запитання про походження купола, вони відкривають похмурі таємниці про своїх сусідів та самих себе. Тим часом зовнішні сили намагаються маніпулювати ситуацією заради власної вигоди, посилюючи хаос усередині купола.

«Чепелвейт»

Телесеріал у жанрі горор, знятий за мотивами оповідання Стівена Кінга «Єрусалимський лот». Дія розгортається у 1850-х роках і розповідає про відставного капітана Чарльза Буна, який переїжджає зі своєю сім’єю до родинного маєтку Чепелвейт у штаті Мен, отримавши його у спадок. Однак після прибуття вони стикаються зі зловісними таємницями й темними силами, які приховує нове місце.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Культура
ПОПУЛЯРНІ