Netflix може створити мінісеріал за українським фільмом «Довбуш»

Черговий успіх української кінострічки


АВТОР: Юлія Николайчук

опубліковано: 3 квітня 2024

Стримінгова платформа Netflix розглядає можливість створення чотирисерійної версії історичного пригодницького фільму Олеся Саніна «Довбуш». Про це режисер і продюсер розповів кореспондентові «Укрінформу». За словами Саніна, до фільму не увійшло багато відзнятого матеріалу, тож платформа може створити розширену версію, в якій глядачі побачать багато нових кадрів.

«Тривають переговори з міжнародним Netflix — це англомовна частина світу, переважно США та Канада, — про те, що вони розглядають ширшу версію фільму, яка буде окремим чотирисерійним серіалом. Ми чекаємо на фінансову пропозицію», — сказав Санін.

Режисер зазначив, що для творчої групи було несподіванкою, що на Netflix «Довбуш» потрапив до п’ятірки кращих фільмів в Україні. Стрічку вже показали у 27 країнах.

«Зараз це кіно показує Індонезія, купують навіть неочікувані для мене країни — є 16 мов у перекладах. Досить успішний прокат фільму йде у Франції та Польщі», — додав Санін.

Режисер також повідомив, що три польські кіношколи — в Лодзі, Варшаві та у Гдині, школа Гданська, — запросили його разом із художницею по костюмах Галою Отенко розповісти, як знімався «Довбуш».

У центрі сюжету пригодницько-історичної кінострічки «Довбуш» режисера Олеся Саніна — життя найвідомішого з опришківських ватажків у Карпатах Олекси Довбуша. Фільм є однією з найдорожчих українських кінокартин: його орієнтовний бюджет оцінюється у 120 мільйонів гривень.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Культура
ПОПУЛЯРНІ