Топ-6 фільмів та серіалів від Даші Квіткової

Must watch


ФОТО: Instagram: @kvittkova

опубліковано: 11 червня 2024

Реклама

Інфлюенсерка Даша Квіткова — рольова модель для багатьох дівчат. Своїм прикладом знаменитість закликає правильно харчуватися, займатися спортом, піклуватися про ментальне здоровʼя, дає поради щодо виховання дітей та стилю. Єдине, що рідко можна зустріти на сторінці Даші, — це рекомендації контенту. Але про це вона розповіла за лаштунками інтелектуально-розважального шоу «єПитання» на Новому каналі!

Топ-6 фільмів та серіалів від Даші Квіткової

«Гра Моллі»

Головна героїня цього фільму — Моллі Блум, колишня спортсменка, яка завершила кар’єру після невдачі. Дівчина їде в Лос-Анджелес і влаштовується на роботу до одного з голлівудських бандитів. Із часом її залучають до організації закритих азартних ігор, де збирається багато знаменитостей. Коли Моллі опановує прибутковий бізнес, то організовує власне казино в номері готелю. Незабаром уже відома в певних колах міс Блум переїжджає в Нью-Йорк, де привертає увагу правоохоронних органів. Її заарештовують. Дівчина всіма способами намагається довести свою непричетність до кримінального світу.

«Корона»

У центрі сюжету цього історичного серіалу від Netflix — принцеса Єлизавета, яка виходить заміж за принца Філіпа. А вже через неповні два роки, після трагічної смерті батька, дівчина сходить на престол і стає повноправною королевою Великої Британії. Ставши на чолі Сполученого Королівства в дуже непростий час, коли економіка країни перебувала в занепаді, а серед політиків не було єдиної думки щодо планів подальшого розвитку, юна Єлизавета II своїми рішучими діями відкриває перед Великою Британією нові можливості та започатковує еру процвітання.

«Шерлок»

Культовий серіал від BBC з Бенедиктом Камбербетчем та Мартіном Фріманом. Це історія про детектива-консультанта Шерлока Холмса, який має пристрасть до розкриття заплутаних і неординарних злочинів. Він неофіційно допомагає лондонській поліції, береться за найскладніші справи. Разом з ним «працює» сусід по квартирі доктор Джон Ватсон, який згодом стає його товаришем. У ході розвитку сюжету героям належить розкрити безліч злочинів та впіймати не одного негідника.

«Берлін»

Цей драматичний кримінальний серіал — спіноф до «Паперового будинку». Історія про хлопця, якого називають Берлін і який був учасником одного з найбільших пограбувань монетного двору в південноєвропейській країні. Та якось він вирішує зав’язати з крадіжками й почати життя із
чистого аркуша
.

«Гаррі та Меган»

Цей серіал від Netflix розкриває історію стосунків принца Гаррі та Меган Маркл. Усе починається зі знайомства, перших знаків уваги й доходить до їхнього теперішнього життя. У серіалі чесно показано всі проблеми, з якими стикалася пара. І головне, розповідається, чому вони були змушені відійти від королівських справ.

«Снігова спільнота»

Фільм про авіакатастрофу, в котру потрапляє літак, пасажири якого — команда з регбі. Після трагедії виживає 29 осіб із 45. Люди потрапляють у крижану глушину, де немає їжі та води, зв’язку та навіть можливості подати сигнал SOS. Їх усіх об’єднує сильна жага вижити.

Читай матеріали з телефону та переглядай фото та відео у найкращій якості.

Схожі статті
Реклама
Культура
ПОПУЛЯРНІ