«Цей фільм — пісня любові, присвячена розгубленим підліткам кінця 90-х»: дивимося тизер української стрічки «Назавжди-назавжди»

З 19 вересня — в українському прокаті


опубліковано: 27 травня 2024

Презентовано офіційний тизер повнометражного дебюту режисерки Анни Бурячкової «Назавжди-назавжди» — фільму, який розповідає про життя підлітків у Києві 90-х років.

Тоня переходить до нової школи та швидко приєднується до компанії відчайдушної молоді. Невдовзі вона закохується, та опиняється у центрі пристрасного любовного трикутника, де кожне почуття палає на повну. Водночас її переслідує складне минуле.

У цьому світі немає місця для напівтонів: палке кохання — назавжди, непохитна дружба — назавжди, життєва драма — назавжди. Назавжди? Чи вдасться Тоні знайти себе і не загубитися в хаосі суперечливих стосунків?

У ролях: Аліна Чебан, Захар Шадрін, Артур Алієв, Єлизавета Цілик, Дар’я Жихарська та інші.

«Цей фільм — пісня любові, присвячена розгубленим підліткам кінця 90-х, які виросли серед пострадянської руїни, добре засвоївши правило: якщо тебе ніхто не полюбить, ти не виживеш. У пошуках цієї любові та верифікації свого існування в очах інших ми й жили, толеруючи насильство та несправедливість. Тим, хто навчився згодом обирати себе, відстоювати власні кордони, як у приватному, так і в суспільному житті, а найголовніше — на рівні країни та нашої незалежності», — коментувала свій дебют режисерка.

Нещодавно стрічку «Назавжди-назавжди» нагородили головним призом на Міжнародному кінофестивалі у Стамбулі в межах програми International Competition — «Золотим тюльпаном» за найкращий фільм. В українському прокаті фільм можна буде побачити з 19 вересня.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Культура
ПОПУЛЯРНІ