Усе, що потрібно знати про новий сезон «Бріджертонів»

Нова романтична історія вже в ефірі!


АВТОР: Анастасія Якубишин

ФОТО: @bridgertonnetflix

опубліковано: 22 травня 2024

Реклама

Заварюй чай, одягай сукню і клич подруг — 3-й сезон «Бріджертонів» уже на Netflix! Цього разу на нас знову чекає вишукана епоха Регентства, пишні романтичні сукні та нова love story, за якою неймовірно цікаво спостерігати.

«Бріджертони» — серіал від Netflix, знятий на основі восьми романів (і численних епілогів) Джулії Квінн. Він розповідає історію родини Бріджертонів, на чолі якої — овдовіла матір Вайолет (Рут Геммелл). Кожен сезон розгортається навколо одного з восьми її дітей. Хоча події відбуваються в епоху Регентства Англії (1813-1827 рр.), у серіалі є багато елементів XXI століття, наприклад сучасна музика в класичному аранжуванні. 

Перший сезон, прем’єра якого відбулася 25 грудня 2020 року, побив рекорди Netflix за кількістю переглядів. Він розповів історію Дафні, старшої доньки Бріджертонів (Фібі Дайневор). Дафні стала фавориткою королеви, а отже, мала претендувати на найдостойнішого чоловіка. Але за класикою, обрала серце та харизматичного Саймона Бассета, герцога Гастінгського (Реге-Жан Пейдж). 

Другий сезон знятий за другим романом серії та присвячений історії кохання старшого брата Ентоні (Джонатан Бейлі) з норовливою Кейт Шармою (Сімон Ешлі). Героїня Сімон мала молодшу сестру на виданні, кавалером якої мав стати саме Ентоні. Проте й тут справжні почуття взяли гору — класичний поворот для кожного сезону «Бріджертонів», що додає в наші суворі будні легкості, інтриг та максимальної романтизації стосунків.

Третій сезон «Бріджертонів»: сюжет

Третій сезон «Бріджертонів» трошки порушив порядок романів Джулії Квін і зосередився на історії кохання Пенелопи Фезерінгтон (Нікола Кохлан) і Коліна Бріджертона (Люк Ньютон). Їхні стосунки знайомі глядачам з першого сезону: ці двоє були найкращими друзями, водночас Пенелопа давно закохана в Коліна, проте не наважується говорити про почуття, розуміючи їхню невзаємність. Новий сезон обіцяє багато інтриг та крутих поворотів саме навколо цієї пари. Чи може дружба перерости в кохання? Чекаємо на відповідь від Netflix. 

Нова шоуранерка Джесс Браунелл поділилася з Variety, що між Пенелопою та Коліном уже існувала прихована напруга. У попередніх сезонах були натяки на закоханість Пенелопи, які Колін або не помічав, або не надавав їм значення. 

Крім основної романтичної лінії, 3-й сезон зануриться глибше у тему дружби: як розвиватимуться стосунки між Елоїзою та Пенелопою? Наприкінці 2-го сезону Елоїза дізналася, що її найкраща подруга — леді Віслдаун, головна пліткарка серіалу. Чи стане це відкриття фіналом для досі міцної дружби? Дізнаємося у 3-му сезоні.

Розклад виходу серій 3-го сезону «Бріджертонів»

Перші 4 серії вийшли в ефір у минулий четвер, 16 травня. Продовження та ще 4 серії чекаємо на Netflix 13 червня. 

Третій сезон «Бріджертонів»: зміни в команді

Джесс Браунелл оголошено новою шоуранеркою, сценаристкою і виконавчою продюсеркою 3-го сезону. Раніше вона працювала сценаристкою над серіалами «Скандал» і «Вигадана Анна».

На жаль, у 3-му сезоні ми не побачимо Дафну Бріджертон (Фібі Дайневор) та її чоловіка, герцога Гастінгського (Реге-Жан Пейдж). Також був здійснений рекаст ролі Франчески Бріджертон — тепер її грає Ханна Додд. 

Схожі статті
Реклама
Культура
ПОПУЛЯРНІ