«Венздей» повертається: дивимося тизер другого сезону серіалу

Чекаємо з нетерпінням!


АВТОР: Юлія Николайчук

ФОТО: Instagram: @jennaortega

опубліковано: 7 травня 2024

Чудова новина для всіх шанувальників суперпопулярного серіалу «Венздей», сюжет якого розгортається навколо персонажа Венздей Аддамс із родини Аддамсів, — знімання продовження шоу вже розпочалися! Очікується, що прем’єра нового сезону відбудеться у 2025 році.

Попри те що точної дати виходу ще немає, Netflix уже поділився першим відео, в якому анонсував акторський склад другого сезону — у ролику можна побачити, як вірний помічник Венздей Річ розносить сценарії акторам та акторкам, яких ми побачимо у продовженні.

Серед зірок, які повернуться до своїх ролей, звісно ж, Дженна Ортега (Венздей Аддамс), Кетрін Зета-Джонс (Мортіша Аддамс), Луїс Гусман (Гомес Аддамс) та Ісаак Ортега (Пухнастик). Також до акторського складу приєдналися новачки, серед яких Стів Бушемі, Біллі Пайпер, Тандіве Ньютон та Крістофер Ллойд. Водночас Персі Гайнс Вайт, який зіграв Ксав’є в першому сезоні, не з’явиться у продовженні.

«Ми розпочали другий сезон», — написала у своєму Instagram-акаунті виконавиця головної ролі, неперевершена Дженна Ортега.

Як повідомляє Tudum, серіал продовжить розкривати надприродні здібності Венздей Аддамс під час її навчання в Академії Невермор.

«Венздей стоїть на своєму, і вона не збирається нікому догоджати. Що я, як людина, котра колись дуже любила догоджати іншим, дуже поважаю», — сказала Ортега в інтерв’ю Tudum у лютому 2023 року.

Чекаємо з нетерпінням!

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Культура
ПОПУЛЯРНІ