Усе, що нам відомо про 4-й сезон «Емілі в Парижі»

Netflix оголосив дату прем’єри!


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: @emilyinparis

опубліковано: 6 травня 2024

Фінал 3-го сезону серіалу «Емілі в Парижі» змусив усіх фанатів ще більше чекати на продовження! Зірване весілля, зізнання Габріеля та Емілі, що знову опинилася між двох чоловіків, — що ж буде далі?

Відповідь ми отримаємо вже цього літа! Netflix оголосив дату прем’єри 4-го сезону «Емілі в Парижі» та анонсував одразу дві частини. Ми побачимо продовження історії вже 15 серпня, а фінал сезону — 12 вересня.

В очікуванні ділимося всім, що нам уже відомо про 4-й сезон «Емілі в Парижі». Спойлер: буде ще більше драми та крутих поворотів сюжету! Але ж за це ми і любимо серіал.

Знімання нового сезону «Емілі в Парижі» почалися ще взимку. Прихильники дізналися про це з Instagram Лілі Коллінз, виконавиці ролі Емілі. Лілі опублікувала фото зі сценарієм та підписала його: «Хтось сказав Saison Quatre?! Нарешті я возз’єдналася зі своєю сім’єю @emilyinparis у Парижі, і це так чудово. Хоча, можливо, мені доведеться знову потренувати свої навички селфі для Емілі».

У 4-му сезоні «Емілі в Парижі» ми знову побачимо вже улюблений каст акторів. Окрім того, є чутки, що перша леді Франції Бріжит Макрон виступить у камео в майбутньому сезоні. Про це пише Daily Mail, публікуючи її фото зі знімального майданчика з Лілі та рештою акторського складу.

Ще в 1-му сезоні Макрон потрапила в сюжет історії, підтримавши в соцмережах феміністичний пост Емілі, що змінило життя головної героїні. Проте перша леді особисто не брала участі в зніманнях. 

У 4-му сезоні ми навряд побачимо Алфі, що передбачувано після фіналу попереднього. Проте в Емілі буде нова любовна лінія. У соцмережах поширюють знімки з новим бойфрендом героїні під час прогулянки Римом. Це підтверджує і цитата самої Лілі Коллінз про 4-й сезон:

«Що я точно можу сказати, на нас чекає ще більше розваг, більше моди і, звичайно, більше драми. Емілі доведеться вирішити, чи справді все, чого вона так хотіла, їй насправді потрібно. І хоча серце Емілі завжди належатиме Парижу, цього сезону в її житті відбудуться несподівані повороти. Не дивуйтеся, коли станете свідками її римських канікул».

Ми ну дуже чекаємо на продовження. А ти?

 

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Культура
ПОПУЛЯРНІ