«Я відчуваю, що це одна з найкращих моїх робіт»: шоуранерка «Бріджертонів» розповіла про четвертий сезон серіалу

Продовження буде «надзвичайно пікантним»


ФОТО: Instagram: @netflixua

опубліковано: 14 червня 2024

Реклама

Поки ти завершуєш перегляд третього сезону серіалу «Бріджертони», зосередженого на стосунках Пенелопи Фезерінгтон (Нікола Кохлан) і Коліна Бріджертона (Люк Ньютон), шоуранерка шоу Джес Браунелл ділиться враженнями від роботи над продовженням.

Поки невідомо, хто з братів та сестер Бріджертонів захопить основну увагу глядачів у четвертому сезоні серіалу, проте сама Браунелл уже називає продовження однією з найкращих своїх робіт (хоча після перегляду всіх трьох сезонів у нас є лише одне запитання: а чи може бути ще краще?).

«Я справді у захваті від того, що ми пишемо. Ми наближаємося до кінця роботи над сценарієм. І я відчуваю, що це одна з найкращих моїх робіт і найкращих робіт моєї сценарної групи. Ми тільки-но відшліфували нашу спільну роботу і працюємо на повну, тож не можу дочекатися, коли шанувальники побачать те, що ми створили», — поділилася шоуранерка в інтерв’ю The Hollywood Reporter.

Попри те що, за словами Джес Браунелл, вона вже декілька разів «ледь не проговорилася» про те, хто буде головним героєм у четвертому сезоні, цього разу їй усе ж вдалося знову зберегти таємницю. Єдине, в чому шоуранерка серіалу запевнила глядачів, то це в тому, що продовження буде «надзвичайно пікантним» (у цьому ми жодної секунди не сумнівалися), а більше подробиць можна очікувати вже найближчим часом!

Чекаємо з нетерпінням!

Схожі статті
Реклама
Культура
ПОПУЛЯРНІ