Ідеальний образ на 1 вересня: Катерина Кухар у червоній сукні в національному українському стилі

Cosmo

Катерина Кухар, прима-балерина та керівник Київського державного фахового хореографічного коледжу, відсвяткувала 1 вересня разом із 230-ма своїми учнями. Цього року балерина започаткува нову традицію для своїх студентів. Після вранішньої лінійки у хореографічному коледжі, де дали перший дзвоник й зробили посвяту новоприбулих учнів у балетне мистецтво, Катерина відчинила двері першому курсу до Національної опери України.

Мета нової традиції — візуалізації мрії студентів. Більшість вперше побували за лаштунками театру і на головній професійній сцені. Також вони отримали майстер-клас на сцені головного театру країни від народних артистів: хлопці — від неймовірного Максима Моткова, а дівчатка — Катерини Кухар.

Катерина Кухар: «Ми ростимо дітей для театру, тому маємо робити все разом, взявшись за руки, буди по-справжньому однією сім’єю. Я як діюча балерина та керівник Коледжу точно знаю, що потрібно дітям та театру. Попереду в учнів — наполеглива праця на шляху до втілення мрії! Щодня — на парах, на репетиціях — вони мають завжди уявляти кінцеву мету. Вони — майбутня культурна еліта. Емісари української культури у світі. Вони мають запам’ятати це відчуття сцени, до чого мають прагнути.

Мені дуже хотілося, щоб 1 вересня для них стало символічним. Щоб ми разом розпочали навчальний шлях саме тут. Свого часу ця сцена була для мене великою мрією. Як керівник Коледжу я ставлю собі за мету створити для них комфортні умови, аби всі наступні роки, які ми проведемо разом, пліч-о-пліч, за балетними станками, в гримерках нашого театру і, сподіваюся, в подорожах та студентських гастролях, асоціювалися для них із можливостями». 

Для першого вересня прима-балерина обрала червоню сукню в національному українському стилі від дизайнера Юлії Магдич. Як тобі образ? 

5 5 2
Фото: прес-служба
Спецпроекты
Реклама
Loading...
Хочешь больше узнать про "Звезд"?
Гороскоп

Вместо косухи: Ирина Шейк показала стильный и необычный вариант верхней одежды на осень 2021

И доказала, что такой верх отлично смотрится не только с вещами в спортивном стиле. 

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.