Buy yourself flowers: 10 неймовірних суконь з квітковим принтом

Краса від українських брендів


ФОТО: MYxMY

АВТОР: Юлія Чуєнок

опубліковано: 20 квітня 2024

Скільки б ми не писали про актуальні принти весни-2024, та зовсім не леопард чи трендова смужка вкрали наші серця навесні. Традиційний квітковий принт досі найкраще, що варто приміряти в теплий сезон, аби зарядитися легкістю та весняним настроєм. Квіткові малюнки на сукнях уже майже синонім справжньої весни за вікном. Тому цей принт буде актуальним завжди (а цього сезону ми знаходимо підтвердження цьому і на подіумах).

Нам подобається, як навесні 2024 року квіткові малюнки обіграли у своїх колекціях українські бренди. Цього сезону буквально кожна знайде для себе класну квіткову сукню made in Ukraine, якого б стильового напрямку вона не дотримувалася у своєму гардеробі.

@juliesfi

У нових колекціях ми бачимо різноманіття моделей — від наївних міні в естетиці country girl до витончених максі з делікатними малюнками. Бренди заграють з ретроестетикою, доповнюючи сукні пишними рукавами та круглими комірцями, додають акцентів, оголюючи лінію плечей, та захоплюються квітковими аксесуарами на шию як доповненням до одягу.

Спеціально для тебе ми зібрали 10 найкрасивіших квіткових суконь з колекцій українських брендів. Стильні, ніжні та дуже романтичні — вони неодмінно подарують тобі класний настрій та натхнення цієї весни.

1

Максі з трояндовим принтом та акцентним комірцем від MYxMY
 

2

Сукня з високим розрізом від COOSH
 

3

Міді з пухнастими рукавами від BIBLIOTHEQUE
 

4

Міні з акцентною спиною від ALICE K
 

 

5

Витончене міді від POUSTOVIT
 

6

Романтичне міні з пишними рукавами від MBocharova
 

7

Атласне максі від OVERTHESEA
 

8

Міні з довгим рукавом від diadia
 

9

Квіткове міні на тонких бретелях від PAPAYA
 

10

Міні з драпіруванням від Marianna Senchina 
 
Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ