Де придбати: білизна для wow-ефекту

Не база, а краса


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: @linda.sza

опубліковано: 29 квітня 2024

Білизна — давно вже не про базову функціональність. Сьогодні це також повноцінний елемент образів. Ми поєднуємо топи-бра із сорочками, а в спеку це може бути й повноцінна заміна майці або футболці. Ми носимо красиву білизну з напівпрозорими топами, блузами, лонгслівами — і вона стає ще одним спокусливим акцентом. А ще стильна білизна — це ще одна маленька цеглинка для побудови твоєї впевненості. Навіть коли її ніхто не бачить, ти знаєш про неї — і це додає неабиякої впевненості в собі.

@linda.sza

Трендова спідня білизна 2024 року — про вдале поєднання звабливості, функціональності та комфорту. На щодень це лаконічні базові комплекти з ефектом second skin або й кольорові. Головні характеристики тут: відсутність жорстких дужок, м’яка чашка та жодного push-up. Якщо говорити про мереживні комплекти, то так само обираємо більш розслаблені: жіночні, ніжні, які підкреслюють те, що є, а не створюють гіперболізований ефект.

Гарячий білизняний тренд — корсети та боді, які навесні 2024 року сміливо носимо замість топів. А також доповнення до спідньої білизни: панчохи, пояси для панчіх, різноманітні ремінці та ланцюжки.

Ми зібрали для тебе найстильніші варіанти білизни від українських брендів тут:

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ