Де придбати: модні спідниці на літо-2024

Найактуальніші моделі спекотного сезону


ФОТО: @cassdimicco

АВТОР: Юлія Чуєнок

опубліковано: 12 червня 2024

Реклама

Грати з довжиною, грати з фактурами, грати з принтами та об’ємами. Різноманіття актуальних моделей спідниць на спекотний сезон дозволить нам максимально поекспериментувати із цим айтемом, створюючи ну дуже різні за настроєм та характером образи. Улітку 2024 року модна спідниця може легко стати головним акцентом луку.

Спідниці в техніці кроше або напівпрозорі — спокусливий тренд літа-2024. Нинішнього сезону це не просто варіант на відпочинок — ми надихаємося стильними fashion-інфлюенсерами та вчимося носити такі сміливі модні новинки в місті.

@leoniehanne

@vilmabergenheim

@endlesslyloveclub

Інший гарячий тренд — пишна мініспідниця. У моду знову повертаються романтичні, жіночні та навіть трошки наївні силуети. Така спідниця — цікавий варіант інтерпретації цієї тенденції.

@cassdimicco

Яку спідницю обрати на літо-2024, щоб вона була водночас базовою та дуже актуальною? Маємо одразу два варіанти! Це спідниця А-силуету або струмлива міді / максі.

@emelieolson

@marvaldel

@emilisindlev

Що нового пропонують нам бренди влітку 2024 року? Ми зібрали модні спідниці, які точно прикрасять твій гардероб цього спекотного сезону: 

Схожі статті
Реклама
Мода
ПОПУЛЯРНІ