Де придбати: стильні речі з трендовим леопардовим принтом

Акцентний принт, який варто приміряти цього літа


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: @linda.sza

опубліковано: 28 травня 2024

Принт — найпростіший спосіб розбавити свій базовий гардероб цікавими акцентами. Цього літа у список гарячих трендів повертається принт, який час від часу нагадує про себе вже кілька сезонів поспіль. Так, це леопард! Здається, модниці ще не награлися з таким акцентним анімалістичним принтом та мають нові ідеї, як інтегрувати його в гардероб влітку 2024 року. 

@linda.sza

Попит на леопардовий малюнок ми помітили ще в колекціях сезону SS’24, коли цей принт з’являвся в найнеочікуваніших інтерпретаціях: на костюмах, сукнях та навіть на верхньому одязі. Чи то влив естетики mob wife, чи бажання підкреслити сексуальність та силу — хай там як, леопард знову з нами.

Як носити модний леопардовий принт улітку 2024 року? Найпростіший спосіб — поекспериментувати з аксесуарами, наприклад акцентною сумкою. Блогери в Instagram ідуть далі та вибудовують весь образ навколо головного предмета одягу з леопардовим малюнком. Найпопулярніші айтеми сезону: вільні штани з анімалістичним принтом, а також спідниці — сміливе міні або ж струмливе міді.

@keziacook

@keziacook

Наважишся приміряти цей гарячий тренд літа-2024? Ми вже знайшли для тебе найцікавіші речі з леопардовим принтом та зберігаємо тут:

 

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ