Де придбати: стильний купальник на літо-2024

Говоримо про головні тренди та підказуємо, де знайти актуальні моделі від українських брендів


ФОТО: @cassdimicco

АВТОР: Юлія Чуєнок

опубліковано: 10 червня 2024

Коли ми говоримо про набір найактуальніших речей на літо-2024, не можна забувати про такий айтем, як купальник. У нових реаліях ми менше подорожуємо, проте не варто забувати про відпочинок повністю — для короткої відпустки, відпочинку біля басейну або просто на природі тобі точно знадобиться класний купальник. На які моделі купальників варто звернути увагу цього сезону?

@cassdimicco

Модний купальник на літо-2024: вивчаємо тренди

Тенденції, які загалом панують цього сезону в наших гардеробних, торкнулися й купальних костюмів: це анімалістичні принти, жіночні та романтичні силуети та деталі. Актуальна естетика old money принесла із собою прихильність до лаконічних силуетних купальників у стриманій колірній палітрі.

Жіночність та наївність у купальниках втілюється у вигляді милих деталей, як-от рюші, драпірування, об’ємні квіти або квітковий принт.

Білий купальник — найкращий варіант, щоб підкреслити засмагу, та завжди свідчить про неймовірну витонченість.

Сміливий варіант для дівчат, які не бояться експериментів та люблять увагу, — купальник з анімалістичним принтом на літо 2024 року. Леопард чи зебра — досі серед фаворитів fashion-інфлюенсерів.

Де придбати модний купальник на літо-2024

В асортименті яких українських брендів можна знайти класний купальник на літо-2024? Та які актуальні фасони вони пропонують? Бренд ROAR заграє з естетикою old money, CIX надихається мистецтвом серфінгу, ANTMY експериментує з асиметрією та вирізами, а BlackSeaTribe пропонує ніжні купальні костюми з квітковим принтом.

Більше ідей та модних купальників на літо від українських брендів шукай у добірці:

 

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ