Де придбати: трендові піжамні шорти на літо-2024

Тренд, що влітку буде всюди!


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: @amandampn

опубліковано: 16 травня 2024

Шорти повертаються! Влітку 2024 року ― вони знову в списку гарячих трендів, а не просто комфортна альтернатива штанам та спідницям. Ми вже встигли розповісти тобі про наймодніші шорти літа-2024, які вже сміливо інтегрують в гардероби fashion-інфлюенсери. Сьогодні ж зупинимося на конкретній моделі, яка дуже неочікувано завоювала прихильність наймодніших дівчат. Це ― піжамні шорти.

@mmequeenb

Чи то відлуння карантину, чи то вплив естетики cottagecore, цього літа піжамні шорти ― не просто зручний та красивий варіант для дому чи спальні. Вони буквально «вийшли у світ», ставши частиною базового літнього гардероба.

Модні блогери інтегрують піжамні шорти в повсякденні образи, поєднуючи з топами, світшотами, лонгслівами та сорочками. Саме така модель шортів моментально робить весь образ більш розслабленим, додає йому трішки наївності та романтики. Експерименти з поєднанням різних стилів ― наш улюблений прийом. Тому ми з цікавістю розглядаємо, як блогери поєднують такі домашні шорти з сорочками та жакетами або ж зі спортивними речами.

Як вони стилізують трендові піжамні шорти? Ділимося з тобою образами для натхнення.

@annawinck

@annelauremais

@amandampn

@keziacook

@camillecharriere

@vanessamferraiolo

Якщо ти вже надихнулася приміряти тренд, підказуємо, де знайти стильні піжамні шорти для твоїх wow-образів влітку 2024 року:

 

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ