Denim is a new black: як носити денім навесні та влітку 2024 року

Підглядаємо у новій жіночій колекції українського бренду diadia


опубліковано: 29 квітня 2024

Денім — вічний матеріал поза часом і трендами. Надихнувшись його універсальністю та естетикою, закарпатський бренд diadia презентував нову жіночу колекцію, яку називають раєм для прихильниць джинсових образів.

Комфортно, бадьоро та яскраво — так почувається кожна, комбінуючи речі з нового дропу. Як базу дизайнери взяли джинси — прямі, палаццо та вужчого крою, розбавляючи палітру темними та світлими відтінками синього. Окрім цього, серед речей з деніму є шорти-бермуди, скорти, жакет та сорочки.

Балансувати денімовий селект бренд пропонує з розмаїттям верхів — топами, футболками оверсайз та поло, а також короткими спідницями в чорному та білому кольорах, що додають легкості кожному стилістичному рішенню.

«Працюючи над цим дропом, ми згадували те відчуття комфорту, яке з’являється, варто лиш одягнути ту саму пару джинсів. Ми прагнули, щоб це відчуття дарувала вся колекція, адже нашим вічним пріоритетом є створення зручного одягу, який легко інтегрується в будь-який лайфстайл та гармонійно доповнює кожен образ», — коментують вихід колекції засновники бренду Діана Сидунчак та Влад Волос.

Новий дроп можна придбати на сайті, а також у магазинах diadia у Києві та Львові.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ