Fun Fearless Female: Vika Adamska та Cosmopolitan Україна створили спільну благодійну колекцію

Літня капсула з важливим сенсом


опубліковано: 7 червня 2024

Дизайнерка з Харкова Віка Адамська та видання Cosmopolitan Україна презентували капсулу літнього одягу та аксесуарів для безстрашних, сміливих, красивих та незалежних Cosmo-girls. Малюнки для колаборації створила відома харківська мисткиня Марія Суслова, додавши до світового слогана бренду Cosmopolitan Fun Fearless Female яскраві символи — палаючі серця у руках дівчат, квітучі троянди та казкових левів. 

«Для нас, українок, зараз слоган Fun Fearless Female має зовсім інше значення… У нашій спільній колекції з Cosmopolitan ми ніби перекладали ці сенси на нашу мову. Цей дроп — про неймовірну силу українських дівчат, які, попри всі труднощі, мріють, посміхаються (іноді крізь сльози), працюють, закохуються, волонтерять і вірять у добро. Наші серця дійсно палають, ми енергійні, впевнені, вольові. Ми обожнюємо рожеве, але давно зняли “рожеві окуляри”. І всім нам необхідно трохи казкового, вірити у світлі сили. Наша капсула саме про це», — натхненно розповідає дизайнерка Віка Адамська.

Літня колекція Vika Adamska та Cosmopolitan Україна складається з мегакомфортної бази (оверсайз-футболки, спортивні шорти та об’ємні худі) та трендових моделей у яскравих літніх кольорах (шовкові лаунж-штани, принтовані кардигани, кроп-топи та сліп-спідниці). Лінійка також доповнена стильною деталлю — шкарпеточками з принтом.

Усі речі колекції, як модний конструктор, ідеально поєднуються між собою, так що можна створювати безліч абсолютно різних образів на кожен день. Кольори капсули — класичний рожевий Cosmo, насичений вишневий, небесний блакитний, молочний та білий.

Частина коштів від продажу кожної речі з благодійної колекції буде спрямована на допомогу ЗСУ. Придбати речі з колекції можна за посиланням.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ