Де придбати: модні балетки на весну 2024

Тренд, який ти точно полюбиш цієї весни


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: @oliviatps

опубліковано: 17 березня 2024

Аналізуючи модні тенденції весни 2024, ти напевне помітила, що велика частина з них тяжіє до легкості, романтики і жіночності. На зміну маскулінним костюмам приходять більш витончені силуети з приталеними жакетами, на зміну масивному взуттю на грубій підошві ― грайливі балетки. Саме останні стали однозначним взуттєвим фаворитом дизайнерів на модних показах, а також вже оселилися у взуттєвих гардеробах інфлюенсерів.

@keziacook

Як виглядають модні балетки версії 2024? Дизайнери сміливо експериментують з фактурами, мисом, кольорами, дають своє бачення класичних mary jane, «грають» з ремінцями та декором. Тому цьогоріч тренд на балетки сміливо можна назвати найпрактичнішим ― кожна дійсно може знайти свою ідеальну пару і на щодень, і зробити це взуття головним акцентом образу.

@lara_bsmnn

Модні балетки навесні 2024 мають зовсім різні форми ― нам є з чого обирати. Наприклад, фактурні балетки з сіточкою, пухнасті та м'які або ж витончені атласні. Класним акцентом образу стануть червоні балетки. Не забуваємо, що цей модний колір досі на піку популярності. 

@oliviatps

Балетки ― саме той випадок, коли тренд поєднується з комфортом. Впевнені, вони стануть і твоїми фаворитами цієї весни. Щоб полегшити тобі вибір, розповідаємо, де придбати модні балетки на цей сезон.

 

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ