Ruslan Baginskiy представив першу в історії бренду сумку

Трансформер hat-bag IZA


опубліковано: 10 червня 2024

Український дизайнер головних уборів та аксесуарів Руслан Багінський представив свою першу сумку. HatBag — це аксесуар-трансформер, який можна носити як солом’яну панаму, а також як сумку на довгій шкіряній ручці, через плече або на руці. Виготовлена з натуральної соломи та шкіри, ця «сумка-капелюх» унісекс є логічним продовженням для бренду про мультизадачний дизайн та технічну майстерність.

«Я працюю із соломою та плетінням з моменту заснування бренду, і мені давно було цікаво еволюціонувати до інших форм та виробів, створити цілісний літній образ, звертаючись до українських технік», — розповідає дизайнер.

Плетіння лози та соломи є однією з первісних форм народного мистецтва для багатьох країн включно з Україною. Над створенням дропу сумок дизайнер працював з одним із центрів цього мистецтва — селом Іза у Закарпатській області. Місцева техніка лозоплетіння включена до списку ЮНЕСКО нематеріальної культурної спадщини України, а вироби з Ізи колись експортувалися по всьому світу.

«Я був здивований, коли дізнався, що плетені меблі саме з Ізи прикрашали веранду митця Ренуара. Ідея створення сумок частково натхнена цим селом, його історією. Деякі елементи створені саме там у співпраці з місцевими майстрами».

Сумки Ruslan Baginskiy транслюють місію бренду — поєднувати українські ремесла з інноваціями; розповідати про українську природу та культуру в сучасних умовах.

«Частина моєї місії — показати красу моєї країни, її природи та спадщини. Кошики з лози, солом’яні павуки, плетені дідухи — це дуже рідні для українців речі, пов’язані з багатьма теплими спогадами. Мені хотілося представити українську традицію плетіння у контексті сьогодення, таким чином вона продовжує своє життя», — ділиться дизайнер.

HatBag та інші моделі сумок Ruslan Baginskiy уже представлені на сайті ruslanbaginskiy.com.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ