Тренчі, бомбери та пальто: 10 стильних варіантів верхнього одягу від українських брендів

Найактуальніші моделі, що вдало доповнять будь-який твій образ


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: @clairerose

опубліковано: 18 березня 2024

Реклама

Перше, що помічають на тобі, та перше, з чого варто оновлювати весняний гардероб — твій верхній одяг. Адже саме цей елемент найчастіше завершуватиме кожен твій образ, а тому має бути актуальним та гармонійно вписуватись в улюблені луки. Вивчаючи тренди верхнього одягу 2024, ми знову бачимо тут шкіряні тренчі, бомбери та оверсайз пальто.

Здавалося, тренди повторюються, проте є нюанси. Так, обираючи тренч навесні 2024, звертаємо на більш строгі моделі з чіткими лініями в дусі 90-х. А найкращий бомбер сезону — з незвичною фактурою (тут і шкіра, і вельвет) або вкорочений.

Дизайнери масовано заграють з довжиною верхнього одягу, пропонуючи нам навесні 2024 носити кроп-бомбери, вкорочені щільні жакети та легкі дублянки. Трендові шкіряні куртки — тепер не байкерські, максимально грубі та оверсайз, а такі, що скоріше нагадують жакет. Інший тренд — ефект зістареної потертої шкіри.

Тренд, що прийшов на зміну стьобаним вітрівкам — вільна куртка з комірцем, «робітнича» куртка, або, як ще називають її у TikTok — grandpa style coat. Мабуть, нові віяння не торкнулися лише класичного пальта. Класне пальто оверсайз сірого, чорного або бежевого кольору — твоя знахідка на віки. А от якщо хочеться спробувати щось hot right now — обирай білосніжне пальто. Дуже модно, не дуже практично, але як же гарно.

Схожі статті
Реклама
Мода
ПОПУЛЯРНІ