Найспокусливіший тренд літа-2024, який точно варто приміряти і тобі

Розповідаємо, як носити його цього сезону!


ФОТО: @pernilleteisbaek, Spotlight

АВТОР: Юлія Чуєнок

опубліковано: 3 липня 2024

Реклама

Подіуми сезону SS’24 подарували нам неймовірно жіночний та спокусливий тренд ― на прозорі речі влітку 2024 року. Невагомі спідниці, сукні, що відкривають трошки більше й абсолютно точно привертають погляди, напівпрозорі блузи та топи. Усі ці речі стали справжніми must have сезону. І маємо визнати, це не лише дуже красиво, а й практично в таку спеку. Коли хочеться відчути легкість і перенестися, хоча б уявою, кудись на побережжя, де ти гуляєш біля моря в прозорій струмливій сукні, ― приміряй цей тренд.

Неймовірні покази Victoria Beckham та Givenchy надихнули бренди мас-маркет & середнього сегмента додати трохи прозорості до своїх everyday fashion колекцій. А стильні інфлюенсери в Instagram регулярно демонструють, як носити такі сміливі речі в місто: 

  • прозору спідницю та штани ― з подовженим топом, футболкою або сорочкою;
  • як альтернативу верху ― боді, що врівноважує образ із прозорим низом;
  • сукні ― з красивою білизною, що визиратиме та доповнюватиме образ;
  • або ж комбінувати сукню з легким плащем або жакетом зверху.

Якщо ти теж дуже хочеш приміряти прозорі речі ― модний хіт літа-2024, починай з бази. Обирай невагому блузу або ж топ з прозорими вставками. Сміливі підуть далі ― експериментувати із сукнями з легкого тюлю або кроше, приміряти напівпрозорі штани та спідниці. Усі ці трендові речі на літо-2024 ми вже знайшли для тебе в асортименті українських брендів:

1

Сукня від PIRNAY
 

2

Топ від GASANOVA
 

3

Велосипедки від JUL
 

4

Сукня від «Шипелик»
 

5

Топ від SANTA
 

6

Спідниця від SERENITY
 

7

Сукня від Alice K х DOROFEEVA
 

 

Схожі статті
Реклама
Мода
ПОПУЛЯРНІ