Ця прикраса з 90-х знову стане гарячим трендом навесні та влітку 2024 року

Терміново у wishlist!


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: @annawinck

опубліковано: 17 квітня 2024

Тренди циклічні. Ми схильні надихатися минулими епохами, які сьогодні сприймаються як щось цілком нове. У 2024 році ми продовжуємо приміряти естетику 90-х та нульових. Та вона встигла закріпитися в наших гардеробах як щось уже дуже рідне та звичне: кроп-топи, штани карго, сукні-комбінації тепер є частиною базового гардероба, а не гарячою тенденцією. Водночас ми досі знаходимо більш вузькі мікротренди того періоду, щоб освіжити наш стиль, як-от естетика office siren чи капрі.

Коли мова йде про прикраси 90-х, на думку одразу спадає одне — чокер. Ця прикраса на шию вже очолювала списки гарячих трендів кілька сезонів поспіль. Проте гарантуємо, що навесні та влітку 2024 року модний чокер точно знову буде актуальним. Особливо з огляду на мікротренд, що панує зараз: довгі ланцюжки на шию з підвісами. Нам знову захочеться альтернативи та трішки бунтарства. І ось тут нас врятує класний чокер, навіяний 90-ми.

Нам подобається, що сьогодні ця прикраса може виглядати ну дуже по-різному, створюючи настрій тобі та твоєму образу. Варіант для поціновувачів класики — лаконічний чокер із золота або срібла. Без зайвих деталей, на щодень. Акцентом тут буде цікава геометрична форма, мікс металів або делікатне оздоблення камінням.

Чокер може стати головним акцентом усього образу. Прикрашений підвісами, виготовлений з перлин, незвичної форми — стильний та акцентний, навколо нього захочеться вибудувати весь образ.

Також ця трендова прикраса з 90-х — простий спосіб додати грайливості образу та трішки фану. Чокери з бісеру, кольорові або із цікавими деталями — спосіб зробити образ більш розслабленим та небанальним.

 

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ