Український бренд LITKOVSKA анонсував запуск лінійки аксесуарів

Та презентував нову модель сумки — Zip Bag


опубліковано: 25 червня 2024

Реклама

Український бренд LITKOVSKA розширює асортимент та анонсує запуск лінійки аксесуарів. Першою світ побачила нова модель сумки — Zip Bag, яка стала втіленням знакової для бренду гри з формою та трансформативності кожної речі. Продуманий дизайн Zip Bag робить її доречною для будь-якого стилю життя, пропонуючи безліч варіантів стилізації

У зніманнях кампейну взяли участь арткураторка Марина Щербенко та дизайнерка Соня Солтес — жінки-всесвіти, що втілюють багатогранність та контрастність героїні бренду.

Zip Bag покликана стати надійним супутником у справах та дозвіллі. Адаптивні ручки на застібках-блискавках дозволяють носити сумку різними способами (на плечі, як клатч чи навіть рюкзак), надаючи безмежний простір для самовираження. Виготовлена з високоякісної шкіри, Zip Bag зможе пережити різні пригоди, а за умови належного догляду навіть стати сімейною реліквією — знакова характеристика всіх виробів LITKOVSKA.

Нову сумку можна придбати онлайн і офлайн — як у шоурумах бренду в Києві та Парижі, так і в партнерських ритейлерів по всьому світу.

Схожі статті
Реклама
Мода
ПОПУЛЯРНІ