Весна — час для суконь: 15 стильних варіантів від українських брендів

Сміливі, грайливі та романтичні — яка стане твоєю супутницею цієї весни?


АВТОР: Юлія Чуєнок

опубліковано: 17 березня 2024

Оновлюючи сезонний гардероб на весну 2024, починаємо з бази, але завжди пам’ятаємо — нам просто не обійтися без акцентної сукні, в якій хочеться зустрічати перші теплі дні. Сьогодні поговоримо про найбільш трендові варіанти суконь, які, можливо, і не стануть твоєю базою, але точно підіймуть настрій та дозволять поекспериментувати з образом.

Довжина міді не втрачає актуальності, проте навесні 2024 радимо почати зі сміливого міні. Надихаємося мінімалізмом 90-х та робимо ставку на лаконічні силуети без зайвих деталей та з цікавою фактурою. Блиск шовку або металік — тренд, що буде на піку.

Хочеться витонченості та елегантності? Приміряй актуальні асиметричні сукні та сукні з драпіруванням, яких цього сезону було так багато на подіумі.

Ще один гарячий тренд весни 2024 — спокусливі напівпрозорі сукні та сукні з мереживними вставками. До речі, цікавий прийом, який ми підгледіли на подіумі — поєднувати перші з легінсами під низ. Простий спосіб зробити naked-образ комфортним та легким для повсякденних стилізацій.

Якщо говорити про кольори, тут, звичайно, відштовхуйся від власного кольоротипу та вподобань. Проте зауваж, що найактуальніші кольори суконь, які ми бачили на показах — червоний та білий. Який з них більше «твій?».

 

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ