Вибір COSMO: 7 речей від українських брендів, які прикрасять твій липень

Позиції, які мають усі шанси стати твоїми новими must have


ФОТО: BLAST OUT STUDIO

АВТОР: Юлія Чуєнок

опубліковано: 2 липня 2024

Реклама

У рубриці «Вибір COSMO» ми залюбки ділитимемося з тобою своїми fashion-знахідками від українських брендів. Щомісяця в тебе під рукою буде наш практичний модний гід. Ми говоритимемо про речі, які точно мають бути частиною базового гардероба, а також про найгарячіші модні тренди — 2024, які наші українські бренди вже встигли імплементувати у свої колекції. Stay tuned!

Сьогодні редакція ділиться добіркою речей, що мають усі шанси стати твоїми новими must have у липні. У центрі уваги: невагомі блузи, трендові сукні бандо, топи та аксесуари для волосся.

1

Блуза від Marta Brown studio

Львівський бренд MB STUDIO в новій колекції доводить: елегантний одяг може стати чудовою капсулою на щодень. До неї увійшли речі для повсякденних і вечірніх аутфітів: сорочки, плащ, спідниця, жакет, класичні шорти й топ. Наш фаворит — білосніжна блуза з оголеною спиною та шлейфом.

 

2

Шоколадна сукня від COOSH

COOSH представив літню колекцію преміумлінійки COOSH Select з органічних конопель. Матеріал, що обіцяє стати другим льоном, адже пропонує класну терморегуляцію, — ідеальний улітку. Нам особливо сподобалася трендова сукня бандо в неймовірному шоколадному відтінку.

 

3

КРОП-ТОП від Darja Donezz

Дизайнерка Дар’я Донець надихнулася морським світом та представила нову колекцію про сили природи та прекрасних істот, що живуть в океані, відтворивши різноманітні форми мушель, водорості, перлини, медуз та риб на одязі. Основою літної капсули стали сукні, але особливо нам припав до душі цей топ з акцентним в’язаним декором, що нагадує водорості.

 

4

СУКНЯ від MY x MY x Julia Ermolaeva

MY x MY у колаборації із Julia Ermolaeva переносять нас до Сардинії своїм неймовірно жіночним дропом. Він ніби створений, щоб проводити романтичні вечори на італійському узбережжі! Фаворит COSMO — блакитна мінісукня з драпіруванням. Кольору чи то італійського моря, чи то неба.

 

 

 

5

СЕТ З ТОПА ТА КАРДИГАНА ВІД BLAST OUT STUDIO

Український бренд Blast Out Studio, в основі дизайну якого лежить поєднання елегантного одягу з розслабленим, презентує новий літній дроп для міської рутини. Нам подобається, як бренд заграє з трендовим вершково-жовтим відтінком та з фактурами. Особливо в сеті з м’якого кардигана та топа, що класно міксується з модними піжамними шортами.

 

6

Шовковий тюрбан від MOLODO

Б’юті-аксесуар, що стане справжнім порятунком для твого волосся та класним доповненням домашніх образів. Український бренд MOLODO презентував літню колекцію шовкових аксесуарів Stone and Moss.

Шовкові аксесуари представлені у двох відтінках: оливковому та сірому. Усі вироби створюються вручну на власному безвідходному виробництві у Львові. Що важливо: завдяки 100-відсотково органічному шовку вони гіпоалергенні та приємні на дотик. 


 

7

МАКСІСУКНЯ БАНДО ВІД Cėnc 

Новою чорно-білою колекцією бренд CĖNC демонструє, що полярності нездатні існувати окремо, вони існують у постійній взаємодії. І ми не можемо із цим не погодитися, розглядаючи витончені новинки в чорно-білій палітрі. Фаворит COSMO — лаконічна сукня бандо, яка може бути неймовірним фоном для твоїх модних експериментів цього літа.

 
Схожі статті
Реклама
Мода
ПОПУЛЯРНІ