Є тренд: 8 піжамних сетів, які сміливо можна носити в місто

Несподіваний і дуже гарячий тренд


ФОТО: @lucywilliams02

АВТОР: Юлія Чуєнок

опубліковано: 20 червня 2024

Реклама

Літо-2024 здивувало нас несподіваним трендом: ми продовжуємо вигулювати в місті розслаблені домашні речі, проте цього разу йдемо ще далі та не обмежуємося сукнями-комбінаціями та струмливими штанами. Милі або більш елегантні піжамні сети тепер також елемент повсякденного гардероба. Костюми із сорочки та штанів, із шортами та топами класно інтегруються в літні образи — разом або окремо. Доказ цьому величезна кількість таких піжамних looks на сторінках найстильніших fashion-інфлюенсерів.

@lucywilliams02

У чому секрет успіху цього тренду? Наше припущення: всі ми трошки втомилися від метушливих міст та їхнього темпу. Такий одяг — про внутрішнє бажання розслабитися та бути собою. Буквально всюди почуватися як удома. А ще це неймовірно комфортно.

@linda.sza

Нам подобається, як блогери експериментують з одягом у піжамному стилі, обираючи піжамний сет як готовий образ або інтегруючи такі речі в casual-образи: піжамні топи — з класичними штанами та спідницями, босоніжками або балетками; піжамні штани або шорти — зі строгими жакетами або сорочками.

Хочеш приміряти цей гарячий тренд літа-2024? Ми зібрали для тебе найцікавіші піжамні сети, які точно потраплять у твій wish list:

1

JUL
 

2

CENC
 

3

Serenity
 

4

Kachorovska
 

5

BEOMDSGN 
 

6

PYJAMAZZZ
 

7

Fashionista
 

8

MYxMY
 
Схожі статті
Реклама
Мода
ПОПУЛЯРНІ