5 найгарячіших трендів суконь літа-2024

Найкращі моделі, варті твого гардероба!


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: Spotlight

опубліковано: 7 червня 2024

Тренди літа-2024 надихають на експерименти. На подіумах та стильних дівчатах в Instagram ми бачимо багато прозорості, жіночності, романтичних силуетів. Тож коли мова йде про сукні, ми можемо говорити про ці ж тенденції: спокусливі напівпрозорі або й зовсім naked сукні, моделі з невагомого тюлю, з асиметричними деталями, свято мінімалізму та гіпербол водночас. Щоб допомогти тобі знайти свою ідеальну сукню на літо, ми проаналізували найгарячіші тренди та виокремили 5 найактуальніших моделей суконь на літо-2024.

Лаконічна сукня бандо

Силуетна сукня без бретелей — один з хітів літа-2024. На подіумах ми бачимо кардинально різні варіації: від базових лаконічних моделей, що легко інтегрувати у свій гардероб, до більш святкових — з тканини кольору металік, з об’ємним декором або з бахромою.

Біла сукня — must have літа-2024

Білосніжна сукня обов’язково має з’явитися в тебе в гардеробі — це ніби синонім літа! Різноманіття моделей вражає. Обирай ту, що найкраще доповнить твій стиль. Але зважай на тренди: напівпрозорість, низька талія, асиметричний виріз чи поділ, сукні в техніці кроше — усе це актуально як ніколи.

Асиметрія як лаконічний акцент на сукнях літа-2024

Сукня на одне плече, цікавий асиметричний поділ чи деталі: асиметрія — це простий спосіб додати родзинку навіть найпростішому дизайну. Тому якщо основа твого гардероба — це саме стримані лаконічні речі, пограй з вирізами, складками та асиметрією.

Мінімалізм 90-х

90-ті нас не відпускають. Проте влітку 2024 року звертаємо увагу на найлаконічніші тренди того часу. Зокрема, на мінімалістичні сукні, які не є головним акцентом, а зосереджують усю увагу саме на тобі. Міні, міді або максі — обирати тобі. Особливо виграшно виглядатимуть такі сукні з матеріалів, що делікатно струмують та сяють.

Naked dress — тренд на прозорі сукні влітку 2024 року

Тенденція, яку важко не помітити, — різноманіття прозорих айтемів на подіумах та в гардеробах fashion-інфлюенсерів. Цей спокусливий тренд не оминув і сукні. Прозорі сукні з тюлю або кроше — найспокусливіший тренд літа-2024.

 

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ