Додаємо акцентів: як носити модний принт-зебру влітку 2024 року

Гарячий тренд, який варто приміряти!


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: @rosiehw

опубліковано: 14 червня 2024

Реклама

Анімалістичні принти продовжують захоплювати наші гардероби. У колекціях SS’24 дизайнери сміливо експериментували з хітом літа-2024 — леопардовим принтом, а також пропонували альтернативи: пітон, крокодиляча шкіра, а також зебра. Сьогодні поговоримо про останній.

Принт-зебра — значно лаконічніший та універсальніший, аніж той самий леопард. Особливо якщо ми говоримо про класичну чорно-білу варіацію. Можливо, саме тому він завоював прихильність модниць в Instagram: цей трендовий принт досить легко інтегрувати в повсякденні образи.

Як модниці носять принт-зебру влітку 2024 року? Найпростіший спосіб — почати з аксесуарів. Зокрема, сумки. Класним акцентом також стане взуття із чорно-білим принтом. Навколо такої пари легко вибудувати весь образ!

@tania_dudu

The Attico

Штани або спідниця з малюнком зебри — ще одна трендова основа для оригінальних стилізацій. Зроби ставку на струмливі штани чи мідіспідницю або приміряй цікаві джинси з принтом-зеброю.

@kristinervb

@sophiess

@rosiehw

Pull&Bear

Reserved

Ідеальний спосіб приміряти принт-зебру влітку 2024 року — обрати купальник з анімалістичним малюнком. Та поекспериментувати з доповненнями: трендовою спідницею кроше або напівпрозорою накидкою-кімоно.

@cassdimicco

@carodaur

Bershka

Reserved

Схожі статті
Реклама
Мода
ПОПУЛЯРНІ